Gallup 360 Sl Opinie | Jak Zwalczać Chwasty Na Trawniku? – Niech Żyje Ogród! 29752 좋은 평가 이 답변

당신은 주제를 찾고 있습니까 “gallup 360 sl opinie – Jak zwalczać chwasty na trawniku? – Niech żyje ogród!“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://ppa.charoenmotorcycles.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: https://ppa.charoenmotorcycles.com/blog/. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 Ziemovit 이(가) 작성한 기사에는 조회수 84,795회 및 좋아요 137개 개의 좋아요가 있습니다.

Table of Contents

gallup 360 sl opinie 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Jak zwalczać chwasty na trawniku? – Niech żyje ogród! – gallup 360 sl opinie 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

Przeczytaj więcej porad http://www.ziemovit.pl/poradnik
Zobacz nasze produkty http://www.ziemovit.pl/
Śledź nas na Facebooku https://www.facebook.com/ZiemovitNiechZyjeOgrod/
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na ostrzeżenia o rodzajach zagrożeń i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

gallup 360 sl opinie 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

Gallup Special 360 SL 5L – Cena i opinie | Kup w dlaroslin.pl

Gallup Special 360 SL jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego …

+ 자세한 내용은 여기를 클릭하십시오

Source: dlaroslin.pl

Date Published: 6/10/2022

View: 5355

Barclay Crop Gallup 360 SL 1l – Ceny i opinie – Ceneo.pl

Barclay Crop Gallup 360 SL 1l – sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Środki ochrony roślin, najtańsze i najlepsze oferty.

+ 여기에 자세히 보기

Source: www.ceneo.pl

Date Published: 4/12/2021

View: 9356

Gallup 360 SL – Herbicydy – AgroFoto.pl

Nazwa handlowa produktu:Gallup 360 SL Nazwa posiadacza zezwolenia:Barclay Chemicals (R&D) Ltd. Damaston Way, Damaston Industrial Park, …

+ 여기를 클릭

Source: www.agrofoto.pl

Date Published: 1/11/2021

View: 8285

Gallup Special 360 (glifosat) – Agrosimex.pl

GALLUP SPECIAL 360 jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, …

+ 더 읽기

Source: agrosimex.pl

Date Published: 5/14/2022

View: 7186

Barcley Gallup 360SL 5 L Zamiennik Roundup,Tajfun itp.

Barcley Gallup 360SL 5 L Zamiennik Roundup,Tajfun itp.: opinie o produkcie | setki sklepów i tysiące ocen – sprawdź przed zakupem.

+ 여기에 보기

Source: www.opineo.pl

Date Published: 5/26/2021

View: 5930

Barclay 1l Gallup 360SL herbicyd koncentrat do zwalczania …

Gallup Super 360SL Special 1L to Środek chwastobójczy w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie służący do zwalczania uciążliwych chwastów na nie …

+ 자세한 내용은 여기를 클릭하십시오

Source: biatom.pl

Date Published: 2/20/2022

View: 7016

GALLUP 360 SL 5 L – Ochrona-roslin.sklep.pl

GALLUP 360 SL 5 L tylko w najlepszej cenie znajdziesz u nas w sklepie środki ochrony roślin, nawozy, … Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) Dodaj opinię.

+ 여기에 표시

Source: www.ochrona-roslin.sklep.pl

Date Published: 1/7/2021

View: 1381

주제와 관련된 이미지 gallup 360 sl opinie

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Jak zwalczać chwasty na trawniku? – Niech żyje ogród!. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Jak zwalczać chwasty na trawniku? - Niech żyje ogród!
Jak zwalczać chwasty na trawniku? – Niech żyje ogród!

주제에 대한 기사 평가 gallup 360 sl opinie

  • Author: Ziemovit
  • Views: 조회수 84,795회
  • Likes: 좋아요 137개
  • Date Published: 2017. 5. 30.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=YuZrHc-3de0

Do czego służy środek Gallup Special 360?

Gallup Special 360 jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego i rzepaku ozimego, po zbiorze roślin uprawnych (ścierniska), w sadach jabłoniowych i na terenach nieużytkowanych rolniczo.

Jak rozcieńczyć Gallup 360?

Dawkę środka oraz termin jego stosowania dostosować do występujących gatunków chwastów. W przypadku stosowania opryskiwaczy plecakowych stosować ciecz użytkową w dawce 0,2 l środka na 10 litrów wody. Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Jak stosować Gallup Special 360?

Termin stosowania: środek stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3-5 l/ha.

Do czego służy środek Agrosar?

Agrosar 360 SL jest środkiem chwastobójczym (herbicyd nalistny). Występuje w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie (SL). Przeznaczony jest do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich).

Co to jest glifosat w organizmie?

Glifosat to związek organiczny z grupy fosfonianów, stosowany zwykle w postaci soli amonowej lub sodowej jako aktywny składnik herbicydów. Jego działanie blokuje syntezę aminokwasów niezbędnych do rozwoju roślin.

Jaki środek zamiast Roundupu?

Antychwast – naturalny odpowiednik roundupu

Zamiast popularnego herbicydu z glifosatem, możemy sięgnąć po preparat określany jako naturalny odpowiednik roundupu. Naturalny odpowiednik – roundup Antychwast – możemy stosować w ogrodzie ekologicznym.

Jak długo randap utrzymuje się w ziemi?

Jest to preparat w formie koncentratu do przygotowania roztworu wodnego. Stosuje się go do oprysku chwastów przy użyciu opryskiwacza lub pędzelka. Chwasty giną pod ok. 7-14 dniach od wykonania oprysku.

Ile Randapu na 5 litrów wody?

W zależności od zwalczanych chwastów stosuje się dawkę 40 lub 60 ml Roundup Ultra Koncentrat na 1l wody, co wystarcza na opryskanie powierzchni 40m². Jeżeli masz trudność w przeliczeniu ile Roundupu na 5l wody powinno być stosowane, to podpowiemy, że będzie to odpowiednio 200 lub 300 ml.

Ile daje się Randapu na hektar?

Zalecana dawka do jednorazowego stosowania: 1,25 – 1,8 l/ha. Termin stosowania: Środek stosować po wschodach chwastów, ale nie później niż na 2-3 dni przed wschodami rośliny uprawnej (BBCH 00-09). Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

Jakie chwasty zwalcza Aminopielik?

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Chwasty średniowrażliwe: mak polny, niezapominajka polna. Chwasty odporne: fiołek polny, przetacznik perski.

Na co działa randap?

Środek niszczący trawę, jak zwalczać trawę? W składzie Roundupu znajduje się glifosat, który zastosowany na rośliny powoduje ich obumieranie i usychanie niezależnie od rodzaju. Dlatego środek ten stosuje się zazwyczaj przed uprawą, sadzeniem roślin, czy wysiewem nasion.

Ile kosztuje glifosat?

Ten popularny herbicyd notuje obecnie 300 proc. podwyżki. Jeszcze w 2021 roku rolnicy za popularny Roundup w opakowaniu 20 l płacili 500-550 zł. Dziś muszą zapłacić nawet 1500 zł!

Ile Agrosaru na 1 litr wody?

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych, sadowniczych, ręcznych. dawkowanie: 1L koncentratu na 40-50 L wody.

Jak dawkować Agrosar 360 SL?

W celu zwalczania perzu właściwego, podagrycznika pospolitego, pokrzywy zwyczajnej lub innych chwastów uciążliwych środek Agrosar 360 SL stosować przed założeniem ogrodu lub działki. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 7,5 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 5,0 – 7,5 l/ha.

Co to jest Agrosar 360 SL?

Agrosar 360 SL jest nalistnym herbicydem o działaniu układowym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie.

Jak rozcieńczyć Starane?

Na potrzeby amatorskie stosujemy dawkę 30-40 ml Starane rozcieńczone w 5 l wody na 100 m². Starane Trawniki służy dozwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach i innych terenach zielonych.

Jakie chwasty zwalcza Aminopielik?

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Chwasty średniowrażliwe: mak polny, niezapominajka polna. Chwasty odporne: fiołek polny, przetacznik perski.

Na co działa randap?

Środek niszczący trawę, jak zwalczać trawę? W składzie Roundupu znajduje się glifosat, który zastosowany na rośliny powoduje ich obumieranie i usychanie niezależnie od rodzaju. Dlatego środek ten stosuje się zazwyczaj przed uprawą, sadzeniem roślin, czy wysiewem nasion.

Jaka dawka Randapu?

Zalecana dawka do jednorazowego stosowania: 1,25 – 1,8 l/ha. Termin stosowania: Środek stosować po wschodach chwastów, ale nie później niż na 2-3 dni przed wschodami rośliny uprawnej (BBCH 00-09). Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1. Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Gallup Special 360 SL 5L – Cena i opinie

Więcej informacji

GALLUP SPECIAL 360 SL POJEMNOŚĆ: 20 L

ŚRODEK CHWASTOBÓJCZY, ZWALCZA WSZYSTKIE ROŚLINY ZIELONE

Gallup Special 360 SL jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego i rzepaku ozimego, po zbiorze roślin uprawnych (ścierniska), w sadach jabłoniowych i na terenach nieużytkowanych rolniczo. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna glifosat zaliczana jest do grupy G. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych i opryskiwaczy ręcznych.

Gallup Special 360 SL jest dolistnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Zawartość substancji czynnych: glifosat (związek z grupy aminofosfonianów) – 360 g/l (31%) w postaci soli izopropyloaminowej.

Korzyści: wysoka skuteczność, szybkie działanie preparatu, najlepszy sposób na walkę z zachwaszczeniem, niszczy wszystkie jednoroczne gatunki chwastów oraz chwastów wieloletnich, w tym bardzo uciążliwy – perz, skuteczna likwidacja ugorów i odłogów, łatwość i szeroki zakres stosowania.

Działanie na chwasty: Chwasty wrażliwe: w dawce 3 l/ha: chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, samosiewy zbóż, tasznik pospolity, wiechlina roczna, w dawce 4 l/ha: fiołek polny, jasnota biała, jasnota różowa, koniczyna biała, kupkówka pospolita, lucerna mieszańcowa, maruna bezwonna, perz właściwy, pięciornik kurze ziele, stokłosa płonna, tymotka łąkowa, w dawce 5 l/ha: bodziszek drobny, jaskier rozłogowy, jasnota purpurowa, jeżyna zwyczajna, komosa biała, łopian mniejszy, marchew zwyczajna, mniszek pospolity, ostrożeń polny, pokrzywa zwyczajna, szczaw polny.

Chwasty średniowrażliwe: w dawce 5 l/ha: wierzbownica gruczołowata.

Chwasty odporne: skrzyp polny. Stosowanie środka: Uwaga: Środka ochrony roślin Gallup Special 360 SL nie stosować w parkach i ogrodach publicznych, na terenach sportowych, rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, żłobków oraz placówek opieki zdrowotnej. Po zbiorze roślin uprawnych, przed rozpoczęciem upraw pożniwnych w celu zwalczania perzu właściwego i innych chwastów (ścierniska) Termin stosowania: środek stosować od połowy sierpnia do późnej jesieni na zielone intensywnie rosnące chwasty. Po zbiorze rośliny uprawnej, a przed zastosowaniem środka nie przeprowadzać żadnych zabiegów uprawowych. W momencie zabiegu perz powinien osiągnąć wysokość 10-25 cm i wytworzyć co najmniej 3-4 w pełni wykształcone liście. Jednoroczne chwasty jednoliścienne powinny być mieć co najmniej 5 cm wysokości a chwasty dwuliścienne powinny w pełni wykształcić dwa liście właściwe.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3 – 4 l/ha. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1. Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha. Jabłoń Termin stosowania: środek stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3-5 l/ha. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1. Z alecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Uwagi:

1. Wyższą dawkę środka stosować w czasie suchej pogody, zwłaszcza w przypadku silnego zachwaszczenia perzem.

2. Zabiegi uprawowe można rozpocząć, gdy na zwalczanych chwastach wystąpią wyraźne objawy działania środka (więdnięcie i żółknięcie).

3. Opryskiwać w sposób bezpieczny, najlepiej stosując opryskiwacze z osłonami, tak aby krople cieczy użytkowej nie przedostały się na liście, pędy i nie zdrewniałą korę drzew ze względu na możliwość uszkodzenia roślin. Tereny nieużytkowane rolniczo Stosować na intensywnie rosnące chwasty. Termin zabiegów:

– wiosną – w okresie intensywnego wzrostu roślin do fazy ich zakwitania

– jesienią – w przypadku konieczności przeprowadzenia jesiennych prac uprawowych i siewu. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 -5 l/ha. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1. Zalecana ilość wody: 100-300 l/ha.

Uwaga:

Stosując wodę w ilości 100-150 l/ha używać rozpylacze zapewniające opryskiwanie drobnokropliste natomiast stosując 200-300 l/ha używać rozpylacze zapewniające opryskiwanie średniokropliste. Pola uprawne przed zbiorem zbóż – zwalczanie perzu oraz innych chwastów uniemożliwiających zbiór, desykacja

Uwaga:

Zabieg można przeprowadzić wyłącznie w przypadku i miejscach wystąpienia dużego nasilenia chwastów uniemożliwiających zbiór lub gdy warunki agrotechniczne lub pogodowe uniemożliwiają osiągnięcie w sposób naturalny jednoczesnej fazy dojrzałości zbóż do zbioru Pszenica ozima, jęczmień ozimy Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3 l/ha w 100-150 l wody lub 4 l/ha w 200-300 l wody

Termin stosowania:

Środek stosować w fazie dojrzałości woskowej ziarna, gdy jego wilgotność wynosi 20-30 %, to jest na 10-14 dni przed przewidywanym zbiorem. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1

Uwaga

1. W przypadku ułatwiania zbioru stosować niższą z zalecanych dawek.

2. W okresie występowania wysokich temperatur w ciągu dnia zabieg należy wykonać rano lub późnym popołudniem.

3. Zbiór kombajnowy wykonywać pod kątem prostym lub w kierunku przeciwnym do przejazdu opryskiwacza.

4. Nie stosować środka w zbożach z wsiewkami roślin bobowatych.

5. Nie stosować środka w zbożach przeznaczonych na materiał siewny.

6. Słomy zbóż nie używać jako podłoża ani podściółki ogrodniczej; można jej używać jako paszy lub podściółki dla zwierząt.

Pola uprawne przed zbiorem rzepaku ozimego – zwalczanie perzu oraz innych chwastów uniemożliwiających zbiór, desykacja

Uwaga:

Dopuszcza się zastosowanie na plantacji rzepaku ozimego lub jego części w sytuacji wystąpienia dużego nasilenia chwastów uniemożliwiających zbiór lub gdy stan uprawy lub warunki pogodowe uniemożliwiają osiągnięcie w sposób naturalny jednoczesnej fazy dojrzałości rzepaku do zbioru. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3 l/ha w 100-150 l wody lub 4 l/ha w 200-300 l wody Termin stosowania: Środek stosować, gdy wilgotność nasion wynosi (mierzona wilgotnościomierzem) poniżej 30 %. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1 Uwaga: Nie stosować na plantacjach nasiennych. UWAGA WAŻNE:

1.Nie zaleca się stosować preparatu przed wschodami chwastów, na mokre rośliny, przed spodziewanymi opadami deszczu, w trakcie wiejących wiatrów, które mogą znosić substancję użytkową.

2.Stosując preparat uważać, by ciecz użytkowa nie zniosła się na sąsiednie uprawy oraz by nie nakładała się na stykach pasów zabiegowych i uwrociach.

Okres karencji:

Pszenica ozima, jęczmień ozimy, rzepak ozimy – 14 dni

Jabłoń- nie dotyczy

Okres ważności – 2 lata

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Wszelkie informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa zawarte są w załączonej karcie charakterystyki.

Gallup 360 SL

Nazwa handlowa produktu:Hector Max 66,5 WG Nazwa posiadacza zezwolenia:DuPont Poland Sp. z o.o. ul. Postępu, 02-676 Warszawa Podmiot odpowiedzialny za końcowe pakowanie środka ochrony roślin: Podmiot odpowiedzialny za końcowe etykietowanie środka ochrony roślin: Numer zezwolenia (nr ostatniej decyzji zmieniającej):R-108/2014 Data wydania zezwolenia:10-07-2014 Termin ważności zezwolenia:30-04-2019 Termin dopuszczenia do sprzedaży i dystrybucji środka wprowadzonego do obrotu przed upływem okresu ważności zezwolenia/pozwolenia:30-10-2019 Termin dopuszczenia środka do unieszkodliwiania, składowania i stosowania:30-10-2020 Rodzaj preparatu:Chwastobójczy Nazwa i ilość każdej substancji czynnej:dikamba – 55 %, nikosulfuron – 9,2 %, rimsulfuron – 2,3 % Klasyfikacja środka ochrony roślin pod względem stwarzania przez niego zagrożeń dla zdrowia człowieka:drażniący, Xi, R36 Klasyfikacja środka ochrony roślin pod względem stwarzania przez niego zagrożeń dla środowiska i organizmów wodnych:R50/53, niebezpieczny dla środowiska, N Pozwolenie na handel równoległy: nie Zakres stosowania – uprawa, agrofag, dawka, termin stosowania uprawa:kukurydza agrofag:bodziszek drobny, chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, maruna bezwonna, perz właściwy, rdest plamisty, rumian polny, szarłat szorstki, psianka czarna, rdest powojowy termin:Środek stosować w fazie 2-6 liści kukurydzy (BBCH 12 – 16), gdy: – większość roślin perzu osiągnęła wysokość 15-20 cm, – rośliny chwastnicy jednostronnej znajdują się w fazie 3 liści do końca fazy krzewienia, – większość chwastów dwuliściennych znajduje się w fazie 2-4 liści. Wyższą z zalecanych dawkę stosować w wypadku występowania psianki czarnej oraz przy intensywnym zachwaszczeniu dawka:Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 440 g/ha Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 330-440 g/ha zastosowanie małoobszarowe:nie

Gallup Special 360 (glifosat)

GALLUP SPECIAL 360 jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego i rzepaku ozimego, po zbiorze roślin uprawnych (ścierniska), w sadach jabłoniowych i na terenach nieużytkowanych rolniczo.

Zawartość substancji czynnej: glifosat w postaci soli izopropyloaminowej (związek z grupy aminofosfonianów) – 360 g/l (30,77%)

Gallup Special 360 jest dolistnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) Powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Chwasty wrażliwe:

W dawce 3 l/ha:

Chwastnica jednostronna,

Gwiazdnica pospolita,

Samosiewy zbóż,

Tasznik pospolity,

Wiechlina roczna,

W dawce 4 l/ha:

Fiołek polny,

Jasnota biała,

Jasnota różowa,

Koniczyna biała,

Kupkówka pospolita,

Lucerna mieszańcowa,

Maruna bezwonna,

Perz właściwy,

Pięciornik kurze ziele,

Stokłosa płonna,

Tymotka łąkowa,

W dawce 5 l/ha:

Bodziszek drobny,

Jaskier rozłogowy,

Jasnota purpurowa,

Jeżyna zwyczajna,

Komosa biała,

Łopian mniejszy,

Marchew zwyczajna,

Mniszek pospolity,

Ostrożeń polny,

Pokrzywa zwyczajna,

Szczaw polny.

Chwasty średniowrażliwe:

W dawce 5 l/ha:

Wierzbownica gruczołowata.

Chwasty odporne:

Skrzyp polny.

Gallup Special 360 5L dawkowanie

Uprawa Termin stosowania Dawka Zalecana ilość wody Po zbiorze roślin uprawnych, przed rozpoczęciem upraw pożniwnych w celu zwalczania perzu właściwego i innych chwastów (ścierniska) Środek stosować od połowy sierpnia do późnej jesieni na zielone intensywnie rosnące chwasty. Po zbiorze rośliny uprawnej, a przed zastosowaniem środka nie przeprowadzać żadnych zabiegów uprawowych. W momencie zabiegu perz powinien osiągnąć wysokość 10-25 cm i wytworzyć co najmniej 3-4 w pełni wykształcone liście. Jednoroczne chwasty jednoliścienne powinny być mieć co najmniej 5 cm wysokości a chwasty dwuliścienne powinny w pełni wykształcić dwa liście właściwe. 4 l/ha. 200-300 l/ha. Jabłoń Środek stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów. 5 l/ha. 200-300 l/ha. Tereny nieużytkowane rolniczo Stosować na intensywnie rosnące chwasty. Termin zabiegów: – wiosną – w okresie intensywnego wzrostu roślin do fazy ich zakwitania – jesienią – w przypadku konieczności przeprowadzenia jesiennych prac uprawowych i siewu. 5 l/ha. 100-300 l/ha. Pola uprawne przed zbiorem zbóż – zwalczanie perzu oraz innych chwastów uniemożliwiających zbiór, desykacja Środek stosować w fazie dojrzałości woskowej ziarna, gdy jego wilgotność wynosi 20-30 %, to jest na 10-14 dni przed przewidywanym zbiorem. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju. 4 l/ha 200-300 l/ha. Pola uprawne przed zbiorem rzepaku ozimego – zwalczanie perzu oraz innych chwastów uniemożliwiających zbiór, desykacja Środek stosować, gdy wilgotność nasion wynosi (mierzona wilgotnościomierzem) poniżej 30 %. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju. 4 l/ha 200-300 l/ha.

Okres karencji:

Pszenica ozima, jęczmień ozimy, rzepak ozimy – 14 dni

Jabłoń- nie dotyczy.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Barclay 1l Gallup 360SL herbicyd koncentrat do zwalczania chwastów ( Roundup, Rondup )

Barclay 1l Gallup Special 360SL herbicyd koncentrat do zwalczania chwastów jest dolistnym środkiem chwastobójczym (herbicydem) o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę) a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Zastosowanie Gallupa 360 :

Tereny nieużytkowane rolniczo (place magazynowe, tereny przemysłowe, pobocza dróg, tereny komunalne, torowiska tramwajowe).

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 6,0 l/ha.

Zalecana dawka do jednorazowego stosowania: 3,75 – 6,0 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

Środek stosować w okresie intensywnego wzrostu roślin zielonych przez cały okres wegetacji.

Dawkę środka oraz termin jego stosowania dostosować do występujących gatunków chwastów.

W przypadku stosowania opryskiwaczy plecakowych stosować ciecz użytkową w dawce 0,2 l środka na 10 litrów wody.

Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

Dawkowanie Gallupa:

Chwasty wrażliwe:

dawka 1,25 l/ha, 12,5 ml/100 m2:

komosa biała, maruna bezwonna, tobołki polne.

komosa biała, maruna bezwonna, tobołki polne. dawka 1,875 l/ha, 18,75 ml/100 m2:

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, tobołki polne.

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, tobołki polne. dawka 2,5 l/ha, 25 ml/100 m2:

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa. dawka 3,75 l/ha, 37,5 ml/100 m2:

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa. dawka 4,0 l/ha, 40 ml/100 m2:

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa. dawka 6,0 l/ha, 60 ml/100 m2:

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, wyka ptasia, żółtlica drobnokwiatowa.

Aby zwiększyć skuteczność środka i ZWALCZYĆ SKRZYP POLNY DO ŚRODKA NAJLEPIEJ DODAĆ preparat na chwasty dwuliścienne np PREMIER 2-3l/ha.

Sporządzanie cieczy użytkowej:

Ciecz użytkową przygotować bezpośrednio przed zastosowaniem. Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość.

Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą, a następnie uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika z cieczą użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu przed ponownym przystąpieniem do pracy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza. W czasie pracy, gdy ciecz użytkowa znajduje się w zbiorniku opryskiwacza zwrócić uwagę na pełne odpowietrzenie zbiornika.

Środka nie stosować:

– przed wschodami chwastów,

– na liście, pędy oraz nie zdrewniałą korę drzew i krzewów ze względu na możliwość uszkodzenia roślin,

– na rośliny mokre,

– przed spodziewanym deszczem (opad występujący przed upływem 6 godzin po

opryskiwaniu może obniżyć skuteczność zabiegu),

– w mieszankach z innymi niż wymienione herbicydami, środkami zwiększającymi

przyczepność lub przeciwpieniącymi,

– podczas wiatru stwarzającego możliwość zwiewania cieczy użytkowej.

Opakowanie 1l koncentratu do stworzenia 30-50 litrów cieczy użytkowej. UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny. Przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Substancja aktywna:

glifosat (związek z grupy aminofosfonianów) – 360g w 1 litrze środka ta sama co w Randapie.

Opakowanie 1l.

Gallup Special 360 SL Barclay

Stosowanie środka:

Uwaga:

Środka ochrony roślin Gallup Special 360 nie stosować w parkach i ogrodach publicznych, na terenach sportowych, rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, żłobków oraz placówek opieki zdrowotnej.

Po zbiorze roślin uprawnych, przed rozpoczęciem upraw pożniwnych w celu zwalczania perzu właściwego i innych chwastów (ścierniska)

Termin stosowania: środek stosować od połowy sierpnia do późnej jesieni na zielone intensywnie rosnące chwasty. Po zbiorze rośliny uprawnej, a przed zastosowaniem środka nie przeprowadzać żadnych zabiegów uprawowych. W momencie zabiegu perz powinien osiągnąć wysokość 10-25 cm i wytworzyć co najmniej 3-4 w pełni wykształcone liście. Jednoroczne chwasty jednoliścienne powinny być mieć co najmniej 5 cm wysokości a chwasty dwuliścienne powinny w pełni wykształcić dwa liście właściwe.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3 – 4 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1.

Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Jabłoń

Termin stosowania: środek stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 l/ha.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3-5 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1.

Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Uwagi:

1. Wyższą dawkę środka stosować w czasie suchej pogody, zwłaszcza w przypadku silnego zachwaszczenia perzem.

2. Zabiegi uprawowe można rozpocząć, gdy na zwalczanych chwastach wystąpią wyraźne objawy działania środka (więdnięcie i żółknięcie).

3. Opryskiwać w sposób bezpieczny, najlepiej stosując opryskiwacze z osłonami, tak aby krople cieczy użytkowej nie przedostały się na liście, pędy i nie zdrewniałą korę drzew ze względu na możliwość uszkodzenia roślin.

Tereny nieużytkowane rolniczo

Stosować na intensywnie rosnące chwasty.

Termin zabiegów:

– wiosną – w okresie intensywnego wzrostu roślin do fazy ich zakwitania

– jesienią – w przypadku konieczności przeprowadzenia jesiennych prac uprawowych i siewu.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 l/ha.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 -5 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1.

Zalecana ilość wody: 100-300 l/ha.

Uwaga: Stosując wodę w ilości 100-150 l/ha używać rozpylacze zapewniające opryskiwanie drobnokropliste natomiast stosując 200-300 l/ha używać rozpylacze zapewniające opryskiwanie średniokropliste.

Pola uprawne przed zbiorem zbóż

– zwalczanie perzu oraz innych chwastów uniemożliwiających zbiór, desykacja

Uwaga:

Zabieg można przeprowadzić wyłącznie w przypadku i miejscach wystąpienia dużego nasilenia chwastów uniemożliwiających zbiór lub gdy warunki agrotechniczne lub pogodowe uniemożliwiają osiągnięcie w sposób naturalny jednoczesnej fazy dojrzałości zbóż do zbioru

Pszenica ozima, jęczmień ozimy

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3 l/ha w 100-150 l wody lub 4 l/ha w 200-300 l wody

Termin stosowania: Środek stosować w fazie dojrzałości woskowej ziarna, gdy jego wilgotność wynosi 20-30 %, to jest na 10-14 dni przed przewidywanym zbiorem. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1

Uwaga:

1. W przypadku ułatwiania zbioru stosować niższą z zalecanych dawek.

2. W okresie występowania wysokich temperatur w ciągu dnia zabieg należy wykonać rano lub późnym popołudniem.

3. Zbiór kombajnowy wykonywać pod kątem prostym lub w kierunku przeciwnym do przejazdu opryskiwacza.

4. Nie stosować środka w zbożach z wsiewkami roślin bobowatych

5. Nie stosować środka w zbożach przeznaczonych na materiał siewny.

6. Słomy zbóż nie używać jako podłoża ani podściółki ogrodniczej; można jej używać jako paszy lub podściółki dla zwierząt.

Pola uprawne przed zbiorem rzepaku ozimego

– zwalczanie perzu oraz innych chwastów uniemożliwiających zbiór, desykacja

Uwaga:

Dopuszcza się zastosowanie na plantacji rzepaku ozimego lub jego części w sytuacji wystąpienia dużego nasilenia chwastów uniemożliwiających zbiór lub gdy stan uprawy lub warunki pogodowe uniemożliwiają osiągnięcie w sposób naturalny jednoczesnej fazy dojrzałości rzepaku do zbioru.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 3 l/ha w 100-150 l wody lub 4 l/ha w 200-300 l wody

Termin stosowania: Środek stosować, gdy wilgotność nasion wynosi (mierzona wilgotnościomierzem) poniżej 30 %. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1

Uwaga: Nie stosować na plantacjach nasiennych.

Agrosar 360 SL 5L (glifosat) – środek chwastobójczy

Agrosar – skuteczny w zwalczaniu chwastów

Jakie są korzyści ze stosowania preparatu Agrosar?

Do zwalczania szerokiej gamy chwastów ,

, Można go stosować w wielu miejscach i w różnym czasie : na ścierniskach, przed rozpoczęciem upraw w celu zwalczania chwastów, przed zbiorem w celu ułatwienia zbioru.

: na ścierniskach, przed rozpoczęciem upraw w celu zwalczania chwastów, przed zbiorem w celu ułatwienia zbioru. Do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych,

W formie koncentratu (wygoda),

(wygoda), Po użyciu nie ma ograniczeń w uprawach następczych ,

, Skuteczny w zwalczaniu chwastów zarówno jednoliściennych jak i dwuliściennych.

Agrosar 360 SL jest środkiem chwastobójczym (herbicyd nalistny). Występuje w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie (SL).

Przeznaczony jest do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich). Stosuje się go w uprawie jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni, śliwy, brzoskwini, moreli, agrestu, aronii, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, w ogrodach, na działkach.

Ma działanie układowe.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza

polowego lub sadowniczego wyposażonego w belkę herbicydową lub opryskiwacza ręcznego (w tym plecakowego).

Jaka jest zawartość substancji czynnej w Agrosar 360 SL?

Zawartość substancji czynnej: glifosat (związek z grupy aminofosfonianów) – 360 g/l (30,9 % ).

Jak działa Agrosar?

Ma działanie układowe. Agrosar pobierany jest poprzez różne części roślin w tym zielone pędy, liście i niezdrewniałą korę. Następnie środek przemieszcza się wewnątrz rośliny. Dociera również do jej części podziemnych, czyli korzeni, rozłogów itp. Właśnie w taki sposób powoduje zamieranie całej rośliny.

Kiedy zobaczę pierwsze objawy działania środka Agrosar?

Pierwsze objawy działania środka, czyli żółknięcie i więdnięcie, zobaczysz po upływie 7-10 dni od zabiegu. Po tym czasie roślin nie należy usuwać pozwalając na ich całkowite zamieranie, które następuje po upływie 2-3 tygodni.

Podczas wilgotnej i ciepłej pogody środek zadziała szybciej.

Jaki jest okres karencji przy używaniu środka Agrosar?

Okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej, czyli okres karencji to:

– Jabłoń, agrest, aronia, porzeczka czarna, porzeczka czerwona, porzeczka biała, grusza, brzoskwinia, czereśnia, morela, śliwa, wiśnia – 7 dni.

Jakie są zalecenia przy używaniu środka Agrosar?

Środka ochrony roślin nie stosować w parkach i ogrodach publicznych, na terenach sportowych,

rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, żłobków oraz placówek opieki zdrowotnej.

rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, żłobków oraz placówek opieki zdrowotnej. Na polu gdzie stosowano środek można uprawiać wszystkie rośliny. Zabiegi uprawowe można rozpocząć gdy na zwalczanych chwastach wystąpią objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie), jednak nie wcześniej niż po 5-7 dniach od zastosowania środka.

Należy przestrzegać zaleceń dotyczących następstwa roślin obowiązujących dla herbicydów stosowanych łącznie ze środkiem Agrosar 360 SL.

Po więcej wiedzy związanej z użytkowaniem środka Agrosar zapraszamy na stronę Doradztwo Sadownicze.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupujący środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Barclay 1l Gallup 360SL herbicyd koncentrat do zwalczania chwastów ( Roundup, Rondup )

Barclay 1l Gallup Special 360SL herbicyd koncentrat do zwalczania chwastów jest dolistnym środkiem chwastobójczym (herbicydem) o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę) a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Zastosowanie Gallupa 360 :

Tereny nieużytkowane rolniczo (place magazynowe, tereny przemysłowe, pobocza dróg, tereny komunalne, torowiska tramwajowe).

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 6,0 l/ha.

Zalecana dawka do jednorazowego stosowania: 3,75 – 6,0 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

Środek stosować w okresie intensywnego wzrostu roślin zielonych przez cały okres wegetacji.

Dawkę środka oraz termin jego stosowania dostosować do występujących gatunków chwastów.

W przypadku stosowania opryskiwaczy plecakowych stosować ciecz użytkową w dawce 0,2 l środka na 10 litrów wody.

Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

Dawkowanie Gallupa:

Chwasty wrażliwe:

dawka 1,25 l/ha, 12,5 ml/100 m2:

komosa biała, maruna bezwonna, tobołki polne.

komosa biała, maruna bezwonna, tobołki polne. dawka 1,875 l/ha, 18,75 ml/100 m2:

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, tobołki polne.

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, tobołki polne. dawka 2,5 l/ha, 25 ml/100 m2:

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.

fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa. dawka 3,75 l/ha, 37,5 ml/100 m2:

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa. dawka 4,0 l/ha, 40 ml/100 m2:

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa.

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa. dawka 6,0 l/ha, 60 ml/100 m2:

bylica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, krwawnik pospolity, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, perz właściwy, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumian polny, samosiewy zbóż, tobołki polne, wyka ptasia, żółtlica drobnokwiatowa.

Aby zwiększyć skuteczność środka i ZWALCZYĆ SKRZYP POLNY DO ŚRODKA NAJLEPIEJ DODAĆ preparat na chwasty dwuliścienne np PREMIER 2-3l/ha.

Sporządzanie cieczy użytkowej:

Ciecz użytkową przygotować bezpośrednio przed zastosowaniem. Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość.

Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą, a następnie uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika z cieczą użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu przed ponownym przystąpieniem do pracy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza. W czasie pracy, gdy ciecz użytkowa znajduje się w zbiorniku opryskiwacza zwrócić uwagę na pełne odpowietrzenie zbiornika.

Środka nie stosować:

– przed wschodami chwastów,

– na liście, pędy oraz nie zdrewniałą korę drzew i krzewów ze względu na możliwość uszkodzenia roślin,

– na rośliny mokre,

– przed spodziewanym deszczem (opad występujący przed upływem 6 godzin po

opryskiwaniu może obniżyć skuteczność zabiegu),

– w mieszankach z innymi niż wymienione herbicydami, środkami zwiększającymi

przyczepność lub przeciwpieniącymi,

– podczas wiatru stwarzającego możliwość zwiewania cieczy użytkowej.

Opakowanie 1l koncentratu do stworzenia 30-50 litrów cieczy użytkowej. UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny. Przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Substancja aktywna:

glifosat (związek z grupy aminofosfonianów) – 360g w 1 litrze środka ta sama co w Randapie.

Opakowanie 1l.

GALLUP 360 SL 5 L

GALLUP 360 SL jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym przed zbiorem pszenicy ozimej i jęczmienia ozimego w celu zwalczania chwastów i przyspieszenia zbioru pszenicy ozimej i jęczmienia ozimego, do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich) na ścierniskach, w sadach jabłoniowych i wiśniowych, w uprawie porzeczki czarnej oraz do likwidacji ugorów i odłogów przed zasiewem roślin uprawnych. Środek Gallup 360 SL przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych lub sadowniczych wyposażonych w belkę herbicydową. II DZIAŁANIE NA CHWASTY GALLUP 360 SL jest dolistnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka. Chwasty wrażliwe: w dawce 2,0 l/ha: chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, przymiotno kanadyjskie, starzec zwyczajny, szarłat szorstki, tasznik pospolity, wiechlina roczna, żółtlica drobnokwiatowa, w dawce 3,0 l/ha: komosa biała, samosiewy zbóż, w dawce 4,0 l/ha: fiołek polny, perz właściwy, w dawce 5,0 l/ha: babka lancetowata, bodziszek drobny, bylica pospolita, jasnota purpurowa, mniszek lekarski, ostrożeń polny, pokrzywa zwyczajna, rdest ptasi, w dawce 6,0 l/ha: wierzbownica gruczołowata. Chwasty odporne: skrzyp polny. III ZASTOSOWANIE ŚRODKA 1. Przed zbiorem pszenicy ozimej i jęczmienia ozimego w celu zwalczania chwastów oraz przyspieszenia zbioru. Pszenica ozima, jęczmień ozimy Środek stosować w fazie dojrzałości woskowej ziarna, gdy jego wilgotność wynosi 20-30%, to jest na 10-14 dni przed przewidywanym zbiorem. W momencie wykonywania zabiegu chwasty powinny być zielone i znajdować się w fazie intensywnego rozwoju. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 l/ha. Lub Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: Gallup 360 SL – 3l/ha + siarczan amonu – 5 kg/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: Gallup 360 SL – 3l/ha + siarczan amonu – 5 kg/ha. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1. Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha. Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

키워드에 대한 정보 gallup 360 sl opinie

다음은 Bing에서 gallup 360 sl opinie 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

See also  Panasonic Rf 619 | Panasonic Rf-619 Am Fm 클래식 휴대용 라디오 검토 277 개의 가장 정확한 답변
See also  반지 의 제왕 확장판 자막 | 반지의 제왕 확장판 자막 차이 보는 곳 1156 투표 이 답변

See also  Wakacyjny Kurs Języka Włoskiego | ✅ Nauka Języka Włoskiego • Język Włoski Dla Początkujących • Podstawowe Zwroty • Lekcja 1. 📚 최근 답변 5개

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Jak zwalczać chwasty na trawniku? – Niech żyje ogród!

  • ziemovit
  • ogród
  • ogrodnik tomek
  • trawnik
  • chwastox
  • chwasty
  • chwasty na trawniku
  • zwalczanie chwastów
  • pielęgnacja ogrodu
  • prace w ogrodzie
  • maj w ogrodzie
  • trawa
  • ogród przydomowy
  • mały ogród
  • zielony trawnik
  • trawnik bez chwastów

Jak #zwalczać #chwasty #na #trawniku? #- #Niech #żyje #ogród!


YouTube에서 gallup 360 sl opinie 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Jak zwalczać chwasty na trawniku? – Niech żyje ogród! | gallup 360 sl opinie, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment