Mokotowska 51 53 Warszawa | Ulice I Kamienice: Mokotowska | Good Idea 116 개의 정답

당신은 주제를 찾고 있습니까 “mokotowska 51 53 warszawa – Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://ppa.charoenmotorcycles.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: https://ppa.charoenmotorcycles.com/blog/. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 Radosław Gajda \u0026 Natalia Szcześniak 이(가) 작성한 기사에는 조회수 50,683회 및 좋아요 2,328개 개의 좋아요가 있습니다.

mokotowska 51 53 warszawa 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA – mokotowska 51 53 warszawa 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

Chodząc ulicami miast zwykle nie przyglądamy się kamienicznym fasadom. A szkoda! Dzisiaj pokażemy Wam, jak odczytać zapisane w nich historie i opowieści! A wszystko na przykładzie ulicy Mokotowskiej w Warszawie.
WYKŁADY w MPW: https://www.facebook.com/events/500603887155924/
W filmie wystąpiły:
Kamienica hr. Rodryga Mroczkowskiego, 1902-1904, proj. Zygmunt Binduchowski
Budynek spółdzielni „Dom przy ul. Mokotowskiej 51-53”, 1926-1928, proj. Marian Lalewicz
Kamienica Juliana Glassa, 1935 – 1936, proj. Jerzy Gelbard i Roman Sigalin
ZAMÓW naszą książkę, w której piszemy także dużo o kamienicach: https://www.empik.com/archistorie-jak-odkrywac-przestrzen-miast-gajda-radoslaw-szczesniak-natalia,p1211352717,ksiazka-p
NEWSLETTER: https://www.subscribepage.com/aiagi
Obserwuj nas także na Instagramie:
https://www.instagram.com/architectureisagoodidea/
https://www.instagram.com/natalia_aiagi/
Dołącz do Patronów: https://patronite.pl/aiagi
Subskrybuj kanał: http://www.youtube.com/user/rgajda?sub_confirmation=1
Odwiedź nas na https://www.facebook.com/architectureisagoodidea
Architecture is a good idea – nasze tematy to architektura i dziedziny pokrewne: sztuka i technika. Jeśli doczytałeś opis do końca, to dziękujemy! Aby to uczcić, napisz w komentarzu: \”Randka z modernizmem!\”

mokotowska 51 53 warszawa 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

Atelier Mokotowska (@ateliermokotowska) • Instagram photos …

Mokotowska 51/53 lok. 64a , Warszawa Pn-Pt: 11-19 Sb: 11-16 ☎️ +48 728 585 868. www.bococlothing.pl. Celeb ✨’s profile picture. Celeb ✨.

+ 여기에 자세히 보기

Source: www.instagram.com

Date Published: 1/23/2022

View: 2903

주제와 관련된 이미지 mokotowska 51 53 warszawa

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA
Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA

주제에 대한 기사 평가 mokotowska 51 53 warszawa

  • Author: Radosław Gajda \u0026 Natalia Szcześniak
  • Views: 조회수 50,683회
  • Likes: 좋아요 2,328개
  • Date Published: 2019. 9. 29.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=6WVZqqezzpY

53 w Warszawie – Wikipedia, wolna encyklopedia

Kamienica przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie nr rej. A-666 z 2006-02-06

Kamienica przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie Państwo Polska Województwo mazowieckie Miejscowość Warszawa Adres ul. Mokotowska 51/53 00-542 Warszawa Typ budynku Kamienica Styl architektoniczny Klasycyzm Architekt Marian Lalewicz Kondygnacje 5-6 Rozpoczęcie budowy 1923 Ukończenie budowy 1925 Pierwszy właściciel Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejni właściciele INO (dziś TNOiK) Położenie na mapie Warszawy Kamienica przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie Położenie na mapie Polski Kamienica przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie Położenie na mapie województwa mazowieckiego Kamienica przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie

Kamienica przy ulicy Mokotowskiej 51/53 znajduje się na odcinku między ulicami Piękną i Wilczą, po stronie nieparzystej. Zaprojektowana została przez Mariana Lalewicza (21.11.1876 w Wyłkowyszkach – 08.1944 w Warszawie) – znanego polskiego architekta, reprezentanta klasycyzmu akademickiego. Budowana w latach 1923 – 1925 jest jednym z wielu przykładów monumentalnego klasycyzmu, a także jednym z najciekawszych pod kątem architektury budynkiem lat 20. XX wieku. Budynek został wpisany do rejestru zabytków wraz z ul. Mokotowską oraz jej kamienicami pod numerem 312 jako całość założenia urbanistycznego.

W 1927 roku kamienicę wykupił od Spółdzielni Mieszkaniowej Instytut Naukowej Organizacji (INO), dziś zanany jako Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa. Wykupiono wtedy lokal o powierzchni użytkowej 398 m2. W 1927 roku w kamienicy zamieszkał założyciel Instytutu – Karol Adamiecki, o czym przechodniów informuje wmurowana w elewację tablica pamiątkowa. Dziś kamienica należy do Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Dom, której lokal znajduje się w budynku kamienicy.

Układ architektoniczny [ edytuj | edytuj kod ]

Budynek kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 51/53 składa się z trzech części: centralnej z podwórzem oraz dwóch skrzydeł dobudowanych po obu stronach części centralnej.

Lewe skrzydło posiada 6 kondygnacji, lecz tylko na pięciu znajdują się balkony. W tej części kamienicy znajduje się 5 pionów balkonowych (łącznie 25 balkonów na lewym skrzydle). Wszystkie są wysunięte przed lica budynku kamienicy, każdy zakończony jest krawędzią o łukowatym kształcie, którą ogranicza kuta balustrada o pionowych prętach. Piony balkonowe okalane są przez 2 narożniki o podziałach tynku, imitujących boniowanie. Na całej długości skrzydła pomiędzy trzecim a czwartym piętrem po fasadzie biegnie pas gzymsu. Pod jego linią na 2 narożnikach widoczne są po 2 metopy o żłobkowym wzorze. Na parterze lewego skrzydła znajduje się lokal handlowo-usługowy, który obecnie zajmuje restauracja.

Część centralna jest najbardziej reprezentatywna oraz posiada najwięcej zdobniczych elementów architektonicznych. W celu uniknięcia typowego dla kamienic XIX-wiecznych układu z małymi i niedoświetlonymi podwórkami-studniami otwarto w kierunku ulicy dziedziniec ograniczony stalowym ogrodzeniem. Na parterze części centralnej znajdują się cztery wejścia na klatki schodowe: po dwa do skrzydeł bocznych, prowadzące do mieszkań w niej się znajdujących. Prostopadłe do ulicy przybudówki zakończone są bogato zdobionymi narożnikami z balkonami i pilastrami – zarówno walcowatymi jak i prostopadłościennymi.

Skrzydło prawe jest znacznie dłuższe od skrzydła lewego oraz posiada odmienny układ architektoniczny fasady frontu. Ta część również ograniczona jest narożnikami o elewacji z poziomymi podziałami tynku imitującymi boniowanie, lecz narożniki ograniczają symetryczny układ 4 pionów okien po bokach oddzielonych od siebie pionem balkonowym. Po bokach pionu balkonowego wmurowano 4 pilastry prostopadłościenne zakończone kapitelami. Prawe skrzydło kamienicy jest pięciokondygnacyjne, a gzyms międzypiętrowy znajduje się między trzecim a czwartym piętrem. Ostatnia kondygnacja została cofnięta względem fasady skrzydła w celu utworzenia przestrzeni umożliwiającej wybudowanie balkonów.

Powstaniec z batalionu “Ruczaj” na dziedzińcu kamienicy w sierpniu 1944 roku

Walory architektoniczne [ edytuj | edytuj kod ]

Kamienica jest budynkiem mieszkalnym z kondygnacją handlowo-usługową, a funkcje jej nie zmieniły się od czasów budowy w 1925 roku. Także jej wystrój architektoniczny nie uległ zmianie od tamtego czasu. W najefektowniejszej, centralnej części kamienicy można zobaczyć potężne pilastry występujące z frontu budynku. Są wizytówką Mariana Lalewicza jako klasycyzującego architekta. Pilastry są kompilacją porządków korynckiego i doryckiego. Pozbawione kanelur trzony pilastrów podobne są do trzonów kolumn toskańskich. Pilastry są wysokie na 2 piętra kamienicy, a razem z przedłużeniami odchodzącymi w górę od kapiteli sięgają 3. piętra. Sytuacja ta ma miejsce w części centralnej oraz w prawym skrzydle. Pilastry walcowate posiadają entasis, lecz brak w nich echinusów, co czyni je uproszczonymi wersjami kolumn znanych ze stylu klasycznego. Bazy pilastrów znajdują się na prostopadłościennych cokołach, a kształt wolut w ich kapitelach jest odmienny od kształtu typowych ślimacznic w głowicach korynckich – są one zwinięte na planie prostokąta, przez co posiadają zagięcia. W zdobieniu kapiteli występują znane ze stylu korynckiego motywy roślinne z liśćmi akantu.

Nad kapitelami znajdują się przedłużenia pilastrów zakończone połowami abakusów, zarówno w pilastrach części centralnej jak i skrzydła prawego. W części centralnej do abakusów przymocowane są balustrady portfenetrów. Te znajdują się na każdym balkonie we wszystkich częściach kamienicy. W elewacji występują dwie linie gzymsów. Jeden jest gzymsem międzypiętrowym ponad 3. piętrem, który ciągnie się wzdłuż wszystkich ścian kamienicy. Tuż pod nim, na linii okien 3. piętra, wykonano zdobienia tryglifami i metopami o motywie żłobkowym. Pod linią tryglifów i metop ciągnie się prosty w formie profil. Drugi gzyms stanowi wykończenie nieskomplikowanej architektonicznie attyki budowli.

Zarówno okna, jak i wejścia do kamienicy pozbawione są okapów. Jedynie znajdujące się w części centralnej, w prostopadłych przybudówkach wysunięte przed lica frontu kamienicy pionowe linie balkonów stanowią pewną formę osłony przeciwdeszczowej wejść do klatek schodowych. Owe linie balkonów oraz dwa małe balkony w prawym skrzydle kamienicy są jedynymi elementami podpartymi przez niewielkie kroksztyny. W części centralnej kamienicy znajduje się 5 wejść do klatek schodowych w kształcie łukowatych korytarzy: jedno główne we frontowej części kamienicy oraz po dwa wejścia w dwóch skrzydłach bocznych. Ich zdobienia nie są identyczne: wejście główne we frontowej części pozbawione jest podziałów tynku oraz zwornika, co czyni je nieskomplikowanym wizualnie. Wejścia boczne natomiast posiadają boniowaną fasadę ścian bocznych, lecz także nie posiadają zworników. Ich miejsce zajęły kinkiety oświetlające wejście do klatki schodowej.

Narożniki centralnej części kamienicy mają opływowe kształty, lecz nie tworzą typowych faset. Narożniki między prostopadłymi przybudówkami frontem części centralnej zaginają się do środka, by utworzyć maleńkie zaułki. Na podwórzu mieszkańcy pielęgnują niewielkie klomby znajdujące się przy skrzydłach bocznych kamienicy. Przy prawej przybudówce rośnie także jedyne na podwórzu drzewo – kasztanowiec. Nawierzchnia placu między skrzydłami kamienicy wykonana została z mieszaniny mineralno-asfaltowej. Podwórze zamyka ażurowe stalowe ogrodzenie z dwuskrzydłową bramą. Ogrodzenie osadzone zostało na betonowym cokole, składa się z prostych prętów stalowych, pod i nad którymi przebiegają pasy meandrów. Ogrodzenie na całej swej długości, a więc także z bramą, przyozdobione zostało ostrymi, kutymi w spiralny kształt kolcami. Na słupach wspierających ogrodzenie znajdują się okrągłe, kute elementy przyozdobione karbowanymi kolcami.

Galeria zdjęć budynku [ edytuj | edytuj kod ]

Kapitel pilastry i detale gzymsu

Gzyms międzypiętrowy

Prawy narożnik kamienicy (część centralna)

Lewy narożnik kamienicy (część centralna)

Kapitel i abakus widziane od dołu

Detale kapiteli pilastrów i metopy

Lewa przybudówka kamienicy z bramą

Lewa przybudówka kamienicy z bramą

Widok na podwórze i bramę części centralnej

Detale lewego narożnika kamienicy (część centralna)

Lewy narożnik i linia kalenicy (część centralna)

Prawa przybudówka i klomb

Detale metop i gzymsu międzypiętrowego

Widok na część główną kamienicy

Lewy narożnik wewnętrzny części głównej z balkonami

Zobacz też [ edytuj | edytuj kod ]

Tradycja. W: Anna Dybczyńska-Bułyszko: Od kamienicy do wieżowca. Warszawa: 2005, s. 30-31. ISBN 83-921751-0-7 .

Apartament Mokotowska 51/53

Miejsce

Ekskluzywny, przestronny apartament zlokalizowany w ścisłym centrum, w prestiżowej części Warszawy. Zaprojektowany został z myślą o pobycie nawet dla 4 osobowych grup znajomych, dla których ważne jest zarówno zwiedzanie miasta, jak i wysoki standard miejsca noclegu.

Apartament znajduje się na parterze.

Dostęp dla gości

Luksusowy salon z aneksem kuchennym :

– Wygodna sofa, która zapewni spokojny sen dwóm osobom + TV.

– Do posiłku zasiądziecie przy okrągłym stole z trzema krzesłami.

– Część kuchenna zaopatrzona została we wszystkie niezbędne przybory + lodówkę, płyta elektryczną, zmywarkę, czajnik elektryczny, oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Na korytarzu znajduje się garderoba z pralką.

Elegancka sypialnia:

– Wygodne łóżko, które zapewni spokojny sen dwóm osobom + dwa stoliki nocne, lampki do czytania.

Stylowa łazienka :

– Nowoczesny prysznic, toaleta, umywalka + suszarka do włosów, wszystkie niezbędne kosmetyki i świeże ręczniki.

W trakcie pobytu

Przez cały okres pobytu Gości, jesteśmy dostępni pod telefonem oraz w biurze – gotowi do pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

Lokalizacja

Apartament usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, przy kultowym Placu Trzech Krzyży. W okolicy mieszkania znajdziecie szereg luksusowych butików i restauracji, a sklep spożywczy oddalony jest od niego jedynie o 300 metrów. Przystanki autobusowe znajdziecie już 150 metrów od mieszkania. Do Łazienek Królewskich jedyne 10 minut, w których w okresie letnim odbywają się popularne koncerty Chopinowskie.

Inne ważne rzeczy

Podchodzimy elastycznie do Państwa potrzeb umożliwiając różne formy modyfikacji doby w naszych apartamentach:

Opłata za zameldowanie po 22:00 wynosi 150 zł.

Wydłużenie godziny wymeldowania do godziny 13:00 wiąże się z opłatą w wysokości 50 zł.

Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę.

Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta.

• Mokotowska 51/53, ulica Mokotowska 51/53, Warszawa Śródmieście, Śródmieście Południowe

Mokotowska 51/53, ulica Mokotowska 51/53 Warszawa Śródmieście, Śródmieście Południowe

Budynek mieszkalny Mokotowska 51/53 znajduje się pod adresem ulica Mokotowska 51/53 w dzielnicy Śródmieście (Śródmieście Południowe) w odległości około 0,9 km od centrum Warszawy. Kod pocztowy to 00-542 Warszawa. Nieruchomość położona jest po lewej (zachodniej) stronie Wisły. Liczba pięter: 5. Rok budowy (data oddania budynku do użytku): brak danych.

Opis nieruchomości Mokotowska 51/53 Warszawa

Budynek częściowo grodzony.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Masz mieszkanie na wynajem i chcesz je szybko wynająć?

Robię wyjątkowe zdjęcia wnętrz, które szybko sprzedają/wynajmują i przyciągają klientów. Mam za sobą tysiące sesji wnętrzarskich i wiem, jak najkorzystniej zaprezentować Twoje mieszkanie lub dom aby je skutecznie sprzedać lub wynająć. Zamów profesjonalne zdjęcia wnętrz i nieruchomości!

Fotograf Nieruchomości

Budynek Mokotowska 51/53, adres ulica Mokotowska 51/53 na mapie Warszawy

Mapa OpenStreetMap Mapa Warszawy UM Mapa Lotnicza UM

Współrzędne GPS nieruchomości: 52.224753, 21.020624 lub 52°13’29″N 21°01’14″E

Komunikacja. Jak dojechać pod adres ulica Mokotowska 51/53 w Warszawie?

Najbliższe stacje I lub II linii metra:

– M1 Metro Politechnika (888 m)

– M1 Metro Centrum (932 m)

Najbliższe stacje kolejowe PKP, SKM, WKD:

– Stacja Kolejowa Warszawa Śródmieście (1029 m)

– Stacja Kolejowa Warszawa Powiśle (1078 m)

Najbliższe przystanki autobusowe lub tramwajowe:

– Przystanek Mokotowska (119 m)

Autobusy: 107, 118, 159

– Przystanek Piękna (267 m)

Autobusy: 107, 116, 118, 159, 166, 180, 195, 222

– Przystanek Wspólna (354 m)

Autobusy: 107

– Przystanek Pl. Konstytucji (390 m)

Tramwaje: 4, 15, 18, 35

Autobusy: 118, 131, 151, 159, 411, 501, 502, 514, 519, 520, 522, 525, N25, N31, N37, N81

– Przystanek Pl. Trzech Krzyży (461 m)

Autobusy: 108, 116, 118, 127, 166, 171, 180, 195, 222, 503, 518, E-2, N33, N83

Parki, lasy i tereny zielone w pobliżu Mokotowska 51/53

– Park Dolina Szwajcarska (284 m)

– Park Ujazdowski (457 m)

– Park Jazdów (818 m)

– Park Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego (830 m)

– Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego (954 m)

– Park Agrykola (1045 m)

– Park Karola Beyera (1148 m)

– Park Janiny Porazińskiej (1225 m)

– Park Okólnik (1249 m)

– Park Pole Mokotowskie / Park Józefa Piłsudskiego (1303 m)

– Park Świętokrzyski (1464 m)

– Łazienki Królewskie w Warszawie (1496 m)

Komentarze, opinie i forum dla nieruchomości Mokotowska 51/53 w Śródmieściu

Dodaj w komentarzu nowe informacje oraz ciekawostki o tym budynku! Możesz też dodać mieszkanie na wynajem, mieszkanie na sprzedaż lub miejsce noclegowe w budynku Mokotowska 51/53 (koniecznie z ceną sprzedaży/wynajmu).

zobacz i dodaj komentarze

Słowa kluczowe dla nieruchomości Mokotowska 51/53

ulica Mokotowska 51/53, ul. Mokotowska 51/53, Mokotowska5153

Inne warszawskie nieruchomości na blogu

Ceny mieszkań Warszawa ul. Mokotowska 51

Pod adresem ul. Mokotowska 51/53 znajduje się budynek wielorodzinny.

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Śródmieście, w części Śródmieście Południowe, w odległości 1.26km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek powstał w 1925 roku. Budynek jest 5-piętrowy.

Znajduje się w nim 30 mieszkań.

Budynek ma status zabytku.

Budynek znajduje się w Strefie Płatnego Parkowania.

Mokotowska 51/53

Architekt:

Marian Lalewicz

Budowa:

1926-28, kierownik robót – Władysław Rotfr (?).

Zbudowany dla Pierwszego Warszawskiego Towarzystwa Budowy Własnych Mieszkań przy ul. Mokotowskiej 51/53 (rok zał. 1923) (obecnie Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Dom przy Mokotowskiej 51/53).

Uszkodzony:

W czasie II wojny światowej na części budynku uszkodzony dach. Zniszczona wystawka 6 pietra.

Odbudowa:

Po 1945 zniszczoną część dachu odbudowano jako płaski. Na pozostałej części jest dwuspadowy.

Zlikwidowana została także wystawka szóstego piętra zwieńczona wazą.

W miejscu zniszczonej kamienicy Mokotowska 49 wzniesiono dodatkowe skrzydło nawiązujące architektonicznie do kamienicy.

53 w Warsaw (Autobus, Tramwaj, Metro lub Kolej): Przewodnik po transporcie publicznym?

Dojazd transportem zbiorowym do Mokotowska 51/53 w Warsaw

Zastanawiasz się, jak się dostać do Mokotowska 51/53 w Warsaw, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Mokotowska 51/53 wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Mokotowska 51/53 w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Mokotowska 51/53? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Hoża 04; Wspólna 02; Pl. Trzech Krzyży 03; Pl. Konstytucji 08; Pl. Konstytucji 04; Pl. Konstytucji 02; Pl. Trzech Krzyży 07.

Również Autobus, Tramwaj, Metro lub Kolej dojeżdżają do Mokotowska 51/53. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 107, 116, 159, 166, 503 Kolej: R6, S2 Metro: M1 Tramwaj: 15, 18

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Mokotowska 51/53 w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Mokotowska 51/53 staje się prosty, dlatego ponad 930 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Warsaw, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

키워드에 대한 정보 mokotowska 51 53 warszawa

다음은 Bing에서 mokotowska 51 53 warszawa 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA

  • architektura
  • kamienice
  • urbanistyka
  • warszawa
  • historia
  • stolica
  • good idea
  • natalia szcześniak
  • radosław gajda
  • radek gajda
  • architecture is a good idea
  • architectureisagoodidea
  • aiagi
  • archistoria
  • mokotowska
  • ulica
  • ulice i kamienice
  • śródmieście
  • historyzm
  • modernizm
  • eklektyzm
  • półkolumny
  • hermy
  • kariatydy
  • luksus

Ulice #i #kamienice: #MOKOTOWSKA #| #GOOD #IDEA


YouTube에서 mokotowska 51 53 warszawa 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Ulice i kamienice: MOKOTOWSKA | GOOD IDEA | mokotowska 51 53 warszawa, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

See also  강아지 입양 가격 | (Eng Sub) 강아지 입양, 분양받는 방법 네가지 / 가격 비용 / 장단점 | How To Greet A Puppy As A Family Four Ways 131 개의 자세한 답변

Leave a Comment