Struktura Organizacyjna Wawel Sa | Struktura Organizacyjna 116 개의 정답

당신은 주제를 찾고 있습니까 “struktura organizacyjna wawel sa – Struktura organizacyjna“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://ppa.charoenmotorcycles.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: https://ppa.charoenmotorcycles.com/blog/. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 parpgovpl 이(가) 작성한 기사에는 조회수 8,887회 및 좋아요 30개 개의 좋아요가 있습니다.

struktura organizacyjna wawel sa 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Struktura organizacyjna – struktura organizacyjna wawel sa 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

Odcinek dziewiąty filmu pt. „Metody określania celów rynkowych i ustalania pozycji konkurencyjnej firmy na danym rynku\” wskazuje na rodzaje struktur organizacyjnych w firmie eksportowej oraz na czynniki kształtujące te struktury.
Film jest częścią cyklu informacyjnego „Szkoła dla eksportera\”.

struktura organizacyjna wawel sa 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

Geneza, rozwój, struktura organizacyjna

Praca przedstawia elementy strategii marketingowej Wawel S.A w Krakowie i sugeruje pożądane ich zmian w świetle pozycji rynkowej tej firmy.

+ 더 읽기

Source: strategia-marketingowa-wawel.eprace.edu.pl

Date Published: 6/16/2021

View: 5002

Struktura organizacyjna wawel sa

Struktura organizacyjna wawel sa – opracowanie tematu, spis treści, bibliografia, wyjaśnienie definicji. Opracowania typu: referat, praca magisterska, …

+ 더 읽기

Source: www.studentplus.info

Date Published: 3/13/2021

View: 6860

WAWEL S.A. – Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

WAWEL S.A.. Wawel to ukochana marka Polaków i jedna z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce. Od 1898 roku skutecznie łączy moc tradycji z …

+ 더 읽기

Source: www.iph.krakow.pl

Date Published: 10/15/2021

View: 7017

Zarząd – Wawel Relacje Inwestorskie

Pan Dariusz Orłowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Wydziału Organizacji i Zarządzania, którą ukończył w 1995 roku.

+ 더 읽기

Source: relacjeinwestorskie.wawel.com.pl

Date Published: 11/30/2021

View: 1451

raport firmy WAWEL SA – PAP Biznes

WAWEL SA. Temat. Powołanie Prezesa Zarządu oraz członków Rady Nadzorczej … Rada Nadzorcza zatwierdziła zmiany w strukturze organizacyjnej Spółki w wyniku …

+ 여기에 표시

Source: biznes.pap.pl

Date Published: 5/18/2021

View: 2695

주제와 관련된 이미지 struktura organizacyjna wawel sa

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Struktura organizacyjna. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Struktura organizacyjna
Struktura organizacyjna

주제에 대한 기사 평가 struktura organizacyjna wawel sa

  • Author: parpgovpl
  • Views: 조회수 8,887회
  • Likes: 좋아요 30개
  • Date Published: 2013. 9. 18.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=OOKKp4ZLVaQ

ePrace, prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe

Geneza, rozwój, struktura organizacyjna

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Szczycimy się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku. W 1898 roku Adam Piasecki założył w Krakowie firmę cukierniczą. Kilka lat później, w roku 1910, już jako uznany cukiernik, uruchomił fabrykę czekolady. Wyroby Piaseckiego stały się synonimem wybornego smaku i wysokiej jakości. W latach dwudziestych Adamowi Piaseckiemu przybyła silna konkurencja. Swoje filie otworzyli w Krakowie uznani w Europie producenci słodyczy: w 1922 roku powstała Fabryka Wyrobów Czekoladowych Pischinger, a w 1925 Fabryka Czekolady Suchard32. Po II Wojnie Światowej trzy konkurencyjne zakłady połączono w jedną firmę i tak w 1951 roku powstały Zakłady Przemysłu Cukierniczego Wawel. Wkrótce Wawel stał się jednym z najbardziej znakomitych producentów słodyczy w Polsce. Wawel nieustannie realizuje działania na rzecz doskonalenia swoich wyrobów oraz efektywności organizacji. W celu spełnienia aktualnych wymagań i oczekiwań klientów, wciąż modernizowane są sposoby pakowania wyrobów. Same wyroby produkowane są w oparciu o sprawdzone tradycyjne receptury, z wykorzystaniem surowców o wysokiej jakości, poddawanych szczegółowej kontroli. Narzędziami w procesie zarządzania firmą są wdrożone i systematycznie usprawniane systemy jakości. Wawel SA od kilku lat posiada certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. System oparty jest na podejściu procesowym, w ramach którego monitorowana jest skuteczność i efektywność głównych procesów w firmie. Ponadto, dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów wdrożono system Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (tzw. HACCP).

W wyniku przekształceń własnościowych ZPC “Wawel”, jako jeden z nielicznych polskich dużych zakładów cukierniczych, 1 grudnia 1992 r. został wzięty w leasing przez spółkę założoną przez pracowników naszego Przedsiębiorstwa. ZPC Wawel S.A. będący w 100% polską firmą z powodzeniem konkuruje nie tylko z firmami polskimi, ale także z tymi, które znajdują oparcie w kapitale zagranicznym. ZPC Wawel S.A. to 4 zakłady:

Zakład nr I Kraków ul.Wrocławska 17,

Zakład nr II Kraków ul.Masarska 6-8,

Zakład nr III Kraków ul.Kącik 20,

Zakład nr IV Kraków ul.Rzeźnicza 22.

“Wawel” należy do czołówki najlepszych przedsiębiorstw polskich, opanował 7% rynku słodyczy i zajmuje 3 pozycję wśród firm cukierniczych. Zatrudnienie od momentu rozpoczęcia prac nad prywatyzacją tj. od 1 stycznia 1992 roku wzrosło o kilkanaście procent i wynosi obecnie ok.2000 pracowników.

Obecna pozycja “Wawelu” jest wynikiem produkcji szerokiej gamy wyrobów cukierniczych o najwyższej jakości, opartej na wysokogatynkowych surowcach naturalnych krajowych i importowanych. Stale dążymy nie tylko do utrzymania tradycyjnie produkowanych asortymentów, ale także wprowadzamy nowe – rocznie około 20 nowych wyrobów. Szczególnym osiągnieciem jest zaspokojenie oczekiwań ludzi chorych na cukrzycę i odchudzających się poprzez zaoferowanie im wyrobów bezcukrowych – Light. Ludzie Ci mogą nabywać już 2 rodzaje czekolad /deserową i mleczną/, wafle kakaowe, karmelki owocowe i miętowe bez cukru. Te nowe produkty pod względem smakowym w niczym nie ustępują tradycyjnym wyrobom. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że jesteśmy pierwszym w Polsce producentem tego typu artykułów. Znają nas i wysoko cenią nie tylko dzieci w kraju. Nasze wyroby zyskują coraz większą renomę na rynkach zagranicznych. Eksport sukcesywnie wzrasta. Największym popytem wśród kontrahentów cieszą się: karmelki nadziewane, tabliczki czekoladobodobne oraz bombonierki. Głównymi rynkami zbytu są: Rosja, Rumunia, USA i Ukraina. Spółka eksportuje również wyroby do Kanady, Australii, Niemiec, Szwecji, a także Mongolii i Singapuru. Znak firmowy budzi zaufanie klientów, którzy wiedzą, że oznacza on nie tylko znakomitą jakość wyrobów, ale i konkurencyjne ceny. Ponadto w działalności spółki istotne miejsce zajmuje wykorzystanie marketingu a szczególności promocji. Podkreślić należy, że oprócz konkurencyjnej ceny wyroby „Wawel” S. A. posiadają bardzo atrakcyjne i oryginalne opakowania. Poniżej na rys. 7 przedstawiono wzory nowych opakowań.

Rys 7. Wzory materiałów promocyjnych batoników „Danusia”

Źródło: Opracowanie własne na podstawie http://www.tai.com.pl

Dodatkowo zaznaczyć należy, że spółka aby utrzymać pozycję na rynku krajowym podejmuje się szereg działań mających na celu rozwój istniejącej sieci dystrybucji. W ramach Działu Organizacji Rynku powstał Zespół Sprzedaży Bezpośredniej. Jego pracownicy obsługują obecnie wiele punktów detalicznych i hurtowych. Sprzyja to postrzeganiu produktów przez klientów i wzbogaca kontakty ze sprzedawcami.

Wawel czerpie swoją siłę z wieloletniego doświadczenia – klasyczne wyroby są produkowane w oparciu o oryginalne receptury mistrza Piaseckiego, na przykład “Krakowska Czekolada Gorzka” czy batonik “Danusia”, a ich walory doceniają kolejne pokolenia smakoszy. Nie zapominając o swoich korzeniach firma Wawel przywiązuje szczególną wagę do wysokiej jakości i wyjątkowego smaku swoich produktów, jednocześnie wciąż się doskonali by lepiej spełniać oczekiwania klientów.

Schemat nr 1. Struktura organizacyjna firmy Wawel S.A

Źródło: Opracowanie na podstawie materiałów firmy Wawel S.A

Produkcja i Dostawy – 4 zakłady dbają o wyprodukowanie odpowiedniej ilości produktów, a logistycy o dostarczenie ich na czas. Cały proces zaczyna się od zabezpieczenia odpowiedniej ilości surowców i opakowań, nad procesem produkcji czuwa sztab dbający zarówno o najwyższą jakość artykułów, sprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych, jak też bezpieczeństwo pracowników. W Biurze Głównym logistycy firmy Wawel S.A pracują w działach: planowania, obsługi klienta oraz zakupów korporacyjnych. Na terenie Polski mamy dwa magazyny centralne, które dbają o terminową i zgodną z zamówieniami dostawę do klientów.

Dział Aktywacji Marek – w którym sztab najlepszych marketingowców w kraju dba o to, aby marki fory Wawel S.A odpowiadały na oczekiwania konsumentów. Regionalne Centrum Innowacji Produktów Cukierniczych- w którym naczelni smakosze Wawel S.A opracowują nowe przepisy i receptury. Jest to wymarzone miejsce pracy dla wszystkich, których pasją jest gotowanie. Najlepsi cukiernicy pracują nad nowymi smakami i produktami, które następnie są testowane w Laboratorium Sensorycznym. Zaakceptowane w Centrum produkty są następnie sprzedawane w całej Europie.

Dział Badań Konsumenta i Rynku – przyglądający się bacznie trendom rynkowym i gustom konsumentów, aby oferta firmy Wawel S.A była dopasowana do ich oczekiwań i potrzeb w jak największym stopniu. Osoby pracujące w tym dziale odgrywają kluczową rolę na każdym etapie działań marketingowych. Na podstawie wyników przeprowadzonych przez nich badań (zarówno ilościowych, jak i jakościowych) podejmowane są decyzje o wprowadzaniu nowych produktów oraz dalszym rozwoju już istniejących.

Dział Finansowy – stojący na straży rachunku zysków i strat, ale głównie zysków. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych działów w firmie Wawel S.A, w skład którego wchodzą:

dział rachunkowości zarządczej, który wspiera decyzje podejmowane przez działy sprzedaży i marketingu,

dział rachunkowości finansowej, który przygotowuje wszelkie niezbędne raporty i sprawozdania wymagane przez prawo polskie i międzynarodowe,

dział zarządzania informacją (National Information Office), którego działalność polega na dostarczaniu informacji i zarządzaniu nią w różnych systemach informacyjnych oraz raportowaniu wyników do Centrali firmy,

dział zarządzania ryzykiem operacyjnym, który stara się wyeliminować wszelkie zagrożenia w procesach biznesowych,

dział podatkowy,

dział prawny.

Dział IT – zapewniający wszystkim pracownikom firmy Wawel S.A dostęp do najnowocześniejszych technologii i systemów informatycznych, tak aby praca i wzajemna komunikacja mogły przebiegać bez najmniejszych zakłóceń. Informatycy pracują w następujących zespołach:

wsparcia użytkowników,

infrastruktury informatycznej,

wsparcia systemów sprzedaży,

systemów komercyjnych (SAP).

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi – który dba o to, aby do firmy Wawel S.A trafiali najlepsi pracownicy, którym zapewnia następnie szkolenia, warunki rozwoju zawodowego oraz konkurencyjne benefity. Dział HR to także: administracja personalna (płace i kadry), flota samochodowa oraz administracja biurowa.

Dział Public Relations – który stoi na straży dobrego wizerunku Wawel S.A. Pracownicy działu PR dbają także o dobrą komunikację wewnątrz firmy i tworzenie kultury, np. poprzez redagowanie gazetki czy organizowanie imprez firmowych.

Dział sprzedaży – w Wawel S.A nosi nazwę Customer Development. Już sama ta nazwa wskazuje, że nie działamy wyłącznie dla własnego zysku, ale także po to, aby klienci rośli razem z nami.

Customer Marketing – tu można wprowadzić podział na Channel Management oraz Category Management. Osoby zajmujące się pierwszym obszarem odpowiedzialne są za przygotowanie promocji ogólnokrajowych, jak i „szytych na miarę” dla danego klienta w konkretnej kategorii. Pracownicy zarządzający kategorią w krótkim czasie stają się ekspertami w dziedzinie znajomości klienta i jego oczekiwań względem poduktów z danej kategorii. Ściśle współpracują z działami marketingu i sprzedaży, ale także z samymi konsumentami. Uwagę swoją skupiają na optymalizacji zwrotu z inwestycji oraz wypracowaniu strategii do tego prowadzących; zdobyte informacje wykorzystują po to, aby ustalać wysokość cen, tworzyć promocje, projektować wygląd półki (sposób ułożenia na niej produktów) oraz identyfikować możliwości wzrostu produktów w danej kategorii.

Key Accounts Management – osoby pracujące w dziale sprzedaży nowoczesnej odpowiedzialne są za relacje z lokalnymi i międzynarodowymi sieciami. Ich głównym celem jest budowanie biznesu przez wzrost obrotów na produktach Wawel S.A oraz udziału rynkowego. Key Account specjaliści i managerowie współpracują blisko z działem marketingu i osobami z Customer Marketingu, gdyż są odpowiedzialni za najważniejsze, a tym samym najtrudniejsze stadium launchu każdego produktu – prezentację u klienta i przekonanie go, aby produkt znalazł się na półce, z której następnie trafi on do koszyka konsumenta. Doskonała współpraca z klientem nie ogranicza się jedynie do zapewnienia, że odpowiednia ilość towaru przyjedzie do magazynu w odpowiednim czasie, ale obejmuje ona także bardzo trudny proces negocjacji i egzekucji ustaleń kontraktowych oraz przygotowywania atrakcyjnych z punktu widzenia klienta promocji.

Traditional/General Trade – czyli dział sprzedaży tradycyjnej. Osoby pracujące w tej części są odpowiedzialne za sprzedaż do dystrybutorów, hurtowni i punktów detalicznych. Przedstawiciele Handlowi dbają także o ekspozycję oraz przygotowują lokalne promocje klienckie i konsumenckie; starają się pełnić funkcję doradcy, aby zoptymalizować obopólne korzyści.

Sales Support – jest bardzo ciekawą komórką organizacyjną, będącą częścią działu Customer Development; jego celem, jak sama nazwa wskazuje, jest wspieranie wszelkich działań i inicjatyw podejmowanych przez pracowników Działu Sprzedaży. Obowiązki pracujących tu osób są bardzo zróżnicowane – od monitoringu konkurencji po skomplikowane raporty i bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jest to dział, który zajmuje się także organizacją konkursów i różnego rodzaju imprez integracyjnych dla pracowników Customer Development.

komentarze

może być , przydało się oka thank you

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

Wawel to ukochana marka Polaków i jedna z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce. Od 1898 roku skutecznie łączy moc tradycji z wyczuciem współczesnych gustów. Wszystkie produkty marki, opracowane na bazie Dobrych Składników, łączy szczególne miejsce produkcji – powstają w ultranowoczesnej fabryce w Dobczycach, w której codziennie, w magiczny sposób, uwodzi zmysłowy zapach czekolady. Idea dobrego samopoczucia i dobroczynności jest głęboko zakorzeniona w misji marki. Od 2008 r. działa Fundacja „Wawel z Rodziną”, która kontynuuje prowadzoną przez firmę działalność charytatywną.

Siedziba Zarządu: ul. Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków, Zakład produkcyjny: ul. Wawelska 6, 32-410 Dobczyce

+48 12 252 71 00

[email protected]

https://wawel.com.pl/

raport firmy WAWEL SA

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO Raport bieżący nr 16 / 2012 Data sporządzenia: 2012-04-24 Skrócona nazwa emitenta WAWEL SA Temat Powołanie Prezesa Zarządu oraz członków Rady Nadzorczej Podstawa prawna Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe

Treść raportu: Zarząd Wawel S.A. podaje do wiadomości następujące informacje:

I. W dniu 24.04.2012 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Wawel S.A. dokonało wyboru Pana Dariusza Orłowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Wawel S.A.

Dariusz Orłowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Wydziału Organizacji i Zarządzania, którą ukończył w 1995 roku. W 1994 roku podjął pracę w PKO BP Oddział Regionalny Kraków w Zespole ds. Kredytów Trudnych. W latach 1995 – 1998 zatrudniony w F.H. “KrakChemia” S.A. zajmował stanowiska od specjalisty ds. finansów poprzez kierownika działu finansów, zastępcę głównego księgowego, dyrektora finansowego, dyrektora generalnego. Jednocześnie w latach 1995 – 1997 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu firmy leasingowej zależnej od F.H. “KrakChemia” S.A. Następnie zatrudniony był w firmie Gellwe na stanowisku dyrektora finansowego. Od dnia 01.07.1999 r. zatrudniony w Wawel S.A. na stanowisku Dyrektora ds. Finansowych. W dniu 15.07.1999 r. został powołany decyzją Rady Nadzorczej Wawel S.A. na stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora ds. Finansowych. W dniu 27.07.2000 r. Rada Nadzorcza zatwierdziła zmiany w strukturze organizacyjnej Spółki w wyniku których objął funkcję Członka Zarządu Dyrektora ds. Operacyjnych. Od 9 lutego 2001 roku, po decyzji podjętej przez NWZA pełni funkcję Prezesa Zarządu w Wawel S.A. Od września 2007 r. jest członkiem Rady Nadzorczej Publicznej Spółki akcyjnej “Łasoszci” z siedzibą w Iwano-Frankowsku _Ukraina_.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Dariusz Orłowski nie figuruje w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

II. W dniu 24.04.2012 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Wawel S.A. dokonało wyboru Rady Nadzorczej Spółki, w której skład weszli:

1. Hermann Opferkuch

Ukończył studia ekonomiczne w Heilbronn uzyskując dyplom z zarządzania w 1984 r. Do roku 1990 pracował w fabryce cukierniczej należącej do rodziny. W tym samym czasie odbył praktyki w instytucjach finansowych i innych fabrykach cukierniczych. W 1990 r. po śmierci swojego ojca przejął zarządzanie grupą. Obecnie w skład grupy spółek, w których jednym z gł. udziałowców jest Pan H. Opferkuch wchodzą firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą wyrobów cukierniczych oraz handlem i przetwórstwem ziarna kakaowego _w tym Hosta International AG z siedzibą w Münchenstein, Szwajcaria_, przy czym działalność ww. spółek nie jest konkurencyjna wobec Wawel S.A.

Od czerwca 2002 r. – Członek Rady Nadzorczej Wawel S.A.; od października 2009 r. – Przewodniczący Rady Nadzorczej Wawel S.A.

Od września 2007 r. – Przewodniczący Rady Nadzorczej Publicznej Spółki akcyjnej “Łasoszci” z siedzibą w Iwano-Frankowsku _Ukraina_.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Hermann Opferkuch nie figuruje w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

2. Nicole Richter

Posiada wykształcenie średnie. Obecnie jest asystentem Zarządu Spółki Hosta International AG z siedzibą w Münchenstein, to jest spółki należącej do grupy, w której jednym z głównych udziałowców jest Pan Hermann Opferkuch. Wcześniej pracowała w firmach handlowych.

Od czerwca 2003 r. do listopada 2003 r. i następnie od listopada 2006 r. – Członek Rady Nadzorczej Wawel S.A.

Od września 2007 r. – Członek Rady Nadzorczej Publicznej Spółki akcyjnej “Łasoszci” z siedzibą w Iwano-Frankowsku _Ukraina_.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pani Nicole Richter nie figuruje w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

3. Christoph Köhnlein

Ukończył studia zarządzanie w biznesie w Fachhochschule für Finanzen. Do roku 1982 pracował w państwowej administracji finansowej Baden-Württemberg. W 1982 r. rozpoczął własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa podatkowego. W 1988 r. został audytorem i do dnia dzisiejszego prowadzi własną działalność w tym zakresie.

Od września 2009 r. – Członek Rady Nadzorczej Wawel S.A., Przewodniczący Komitetu Audytu.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Christoph Köhnlein nie figuruje w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

4. Paweł Bałaga

Mgr inż. mechanik, ukończył Politechnikę Krakowską. W latach 1988 – 1997 pracował w Wawel S.A. jako specjalista ds. Inwestycji. W latach 1997 – 1998 pracował w Ahold Polska Sp. z o.o. jako Project Manager. Od grudnia 1998 r. do połowy 2007 r. pracował w Hyva Polska Sp. z o.o., gdzie pełni funkcję Dyrektora ds. zakupów i logistyki. Od 1999 r. do 2012 r. członek Rady Nadzorczej Wawel S.A., pełniący funkcję Sekretarza Rady Nadzorczej, przy czym w okresie od lipca 2000 r. do czerwca 2002 r. pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Paweł Bałaga nie figuruję w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

5. Eugeniusz Małek

Uzyskał absolutorium na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 1982 roku. W latach 1986 do 1996 zatrudniony w Wawel S.A., przy czym od 1990 do 1996 r. pracował na stanowisku Kierownika Zaopatrzenia Technicznego. W okresie od 1999 r. do października 2006 r. zatrudniony w Wawel S.A. na stanowisku Kierownika Działu Zakupów, a od 01.11.2006 r. zatrudniony na stanowisku Szefa Biura Rozwoju. W latach 1992 – 1994 był przewodniczącym RN pierwszej kadencji. Od 1997 do 2012 roku członek Rady Nadzorczej, przy czym w okresie od czerwca 1999 r. do czerwca 2009 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Od października 2010 r. jest członkiem Rady Nadzorczej Publicznej Spółki akcyjnej “Łasoszci” z siedzibą w Iwano-Frankowsku _Ukraina_.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Eugeniusz Małek nie figuruję w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

6. Paweł Tomasz Brukszo

Doświadczenie zawodowe:

Od czerwca 2010: Członek Rady Nadzorczej Mennica Polska S.A.

Od czerwca 2009: Członek Rady Nadzorczej Wawel S.A., członek Komitetu Audytu.

Od czerwca 2008: Wice-Przewodniczący Rady Nadzorczej Unimor S.A.

Od sierpnia 2007: Prezes Zarządu Unitra S.A.

Od czerwca 2006: Członek Rady Nadzorczej Diora Świdnica Sp. z o.o.

Lipiec 2009 – październik 2011: Członek Rady Nadzorczej Magellan S.A., członek Komitetu

Audytu

Marzec 2006 – marzec 2010: Członek, od czerwca 2006 Przewodniczący, a od maja 2009

Wice-Przewodniczący Rady Nadzorczej WSiP S.A., Przewodniczący Komitetu ds.

Wynagrodzeń.

Czerwiec 2006 – październik 2011: Członek Rady Nadzorczej Calisia Sp. z o.o.

Marzec 2006 – sierpień 2006: Prokurent w Unitra S.A. i Prezes Zarządu spółki zależnej Alfa Trading.

Listopad 2005 – marzec 2007: Przewodniczący Rady Nadzorczej Frampol AgmbH we Frankfurcie.

Czerwiec 2005 – marzec 2006: Prezes Zarządu Calisia Sp. z o.o.

Październik 2004 – czerwiec 2005: Wice-Prezes Zarządu Calisia Sp. z o.o.

2003 – czerwiec 2005: Dyrektor w KPMG Polska.

1993 – 2003: Motorola Polska, praca na stanowiskach kierowniczych od Dyrektora

Marketingu i Sprzedaży do Dyrektora Regionalnego na Europę Centralną i Bałkany.

1988 – 1993: Korea Trade Promotion Corporation _KOTRA_, Kierownik ds. badania rynku.

1987 – 1988: LIM _LOT – Ilbau – Marriott_ j.v. – Asystent Zarządu.

Edukacja:

1987: SGPiS, Wydział Handlu Zagranicznego, Magister ekonomii

1984: Gerge Mason University, Fairfax, Virginia, USA. Licencjat w ekonomii.

1982: Northwood High School, Silver Spring, Maryland, USA. Matura z wyróżnieniem.

Ukończonych wiele szkoleń menadżerskich na Motorola University w Schaumburg, Illinois oraz Management Centre Europe _Bruksela i Londyn_. Laureat międzynarodowych konkursów prawniczych: Profesor Telders Moot Court Competition Rene Cassin w Strassbourgu.

Języki obce: Angielski, francuski, rosyjski.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Wawel S.A., nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej bądź jako członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Paweł Tomasz Brukszo nie figuruję w Polskim Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

키워드에 대한 정보 struktura organizacyjna wawel sa

다음은 Bing에서 struktura organizacyjna wawel sa 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

See also  Wzór Faktury Bez Vat Art 113 | Wystawianie Faktury Przy Zwolnieniu Z Podatku Vat. 인기 답변 업데이트
See also  베리트 개혁 장로 교회 | 생명에 이르는 회개 - 누가복음 15장 11절~24절 인기 답변 업데이트

See also  국사 교과서 Pdf | 비상 교과서 Pdf 다운로드 !! 빠른 답변

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Struktura organizacyjna

  • Szkoła dla eksportera
  • EEN
  • PARP

Struktura #organizacyjna


YouTube에서 struktura organizacyjna wawel sa 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Struktura organizacyjna | struktura organizacyjna wawel sa, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment