Yves Rocher Czy Warto | Bez Ściemy! Cała Prawda O Kosmetykach Yves Rocher! 빠른 답변

당신은 주제를 찾고 있습니까 “yves rocher czy warto – BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER!“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://ppa.charoenmotorcycles.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: https://ppa.charoenmotorcycles.com/blog/. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 Okiem Kosmetologa 이(가) 작성한 기사에는 조회수 87,371회 및 좋아요 4,779개 개의 좋아요가 있습니다.

Firma posiada wielu stałych klientów, którzy od lat korzystają z jej produktów i pomimo upływu czasu wciąż są zadowoleni. Ponadto, osoby z wrażliwą skórą, które do tej pory miały nieciekawe doświadczenia ze zwyczajnymi kosmetykami, cenią sobie produkty Yves Rocher, ponieważ kosmetyki roślinne nie podrażniają ich skóry.Yves Rocher wykorzystuje surowce kosmetyczne pochodzenia roślinnego, przy czym żaden z nich nie jest modyfikowany genetycznie (GMO free). W produktach tej marki nie znajdziemy składników odzwierzęcych (z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego), a opakowania produktów są oszczędnie gospodarowane i pochodzą z recyklingu.Yves Rocher jest kosmetyczną firmą, zajmującą się produkcją naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, a także kosmetyki zapachowej. Firma stara się być przyjazna dla natury. Już w 1965 została wydana pierwsza Zielona Księga Urody, która jest wydawana raz do roku i prezentuje produkty firmy.

  • O YVES ROCHER. …
  • Pielęgnacja twarzy. …
  • Tusz do rzęs Metamorphose Intensywna Objętość …
  • Woda perfumowana Comme une Evidence. …
  • Ciało & Kąpiel. …
  • Słoneczne. …
  • Wielozadaniowy roślinny balsam do włosów suchych i zniszczonych. …
  • Woda toaletowa Bois de Sauge.

Table of Contents

yves rocher czy warto 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER! – yves rocher czy warto 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

Cześć!
Witam was bardzo serdecznie! Dzisiaj pogadamy sobie o firmie Yves Rocher, czy to naprawdę naturalny cud?! Zapraszam do oglądania!
Kontakt : [email protected] (Czas oczekiwania na odpowiedz to do 30 dni.)
Instagram shaitanpielegnacja

yves rocher czy warto 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

Yves Rocher – opinie oraz Skargi użytkowników. Warto?

Yves Rocher to marka kosmetyków, którą zapoczątkował Francuz o takim samym imieniu i nazwisku. Pierwszy sklep z kosmetykami zostało otwarty w 1969 roku w …

+ 여기를 클릭

Source: oplacalnie.pl

Date Published: 8/8/2022

View: 5706

Same sztosy! Wybrałyśmy najlepsze kosmetyki z nowej gamy …

Każdy kosmetyk z linii Yves Rocher Pure ma łagodną recepturę, … Warto wspomnieć też o dwóch maskach oczyszczających i toniku z serii …

+ 여기에 보기

Source: www.blessthemess.pl

Date Published: 11/30/2021

View: 6659

Yves Rocher | KWC – Wizaz.pl

W naszej bazie znajduje się 1746 produktów marki Yves Rocher. Wśród nich są między innymi Yves Rocher, Jardins du Monde (Żel pod prysznic …

+ 여기에 보기

Source: wizaz.pl

Date Published: 4/4/2021

View: 2636

Zakupy tylko u jednej marki: co warto nabyć u Yves Rocher?

Gdzie znaleźć produkty, które są świetnej jakości, mają cudowne zapachy a w dodatku oparte na roślinnej pielęgnacji? Zabrałam ją do drogerii Yves Rocher. Tam …

+ 더 읽기

Source: dzienniczekurodomaniaczki.pl

Date Published: 4/1/2022

View: 3854

Yves Rocher – naprawdę naturalne kosmetyki? – SPA&MORE

Które z nich warto stosować, a które nie? … Yves Rocher wykorzystuje surowce kosmetyczne pochodzenia roślinnego, przy czym żaden z nich …

+ 여기를 클릭

Source: spaandmore.pl

Date Published: 5/1/2021

View: 3683

Perfumy Yves Rocher – niedoceniane perełki – PerfectBasic

Dla Yves Rocher pracują znane nazwiska i warto to podkreślić. Markę uważam za niedocenioną. Daję sobie rękę uciąć, że połowa z tych zapachów …

+ 여기에 자세히 보기

Source: perfectbasic.pl

Date Published: 7/19/2021

View: 9454

MINI ANALIZA Yves Rocher… – Czytamy Etykiety Kosmetyków

MINI ANALIZA Yves Rocher Tak jak prosiliście wzięliśmy pod lupkę kilka … w pielęgnacji i zdecydowanie warto zwrócić na niego uwagę!

+ 여기를 클릭

Source: www.facebook.com

Date Published: 8/13/2022

View: 6121

Yves Rocher – perełki kosmetyczne, które warto kupić

Wspominałam wielokrotnie, ze uwielbiam kosmetyki Yves Rocher, ale nigdy tak naprawdę o nich za wiele nie pisałam. Kocham ich za doskonałe składy, ekologiczne …

+ 여기에 표시

Source: kosmetycznepatenty.pl

Date Published: 7/13/2021

View: 9774

주제와 관련된 이미지 yves rocher czy warto

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER!. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER!
BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER!

주제에 대한 기사 평가 yves rocher czy warto

  • Author: Okiem Kosmetologa
  • Views: 조회수 87,371회
  • Likes: 좋아요 4,779개
  • Date Published: 2019. 10. 30.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=jwzUnn8__Nc

Czy Yves Rocher to kosmetyki naturalne?

Yves Rocher wykorzystuje surowce kosmetyczne pochodzenia roślinnego, przy czym żaden z nich nie jest modyfikowany genetycznie (GMO free). W produktach tej marki nie znajdziemy składników odzwierzęcych (z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego), a opakowania produktów są oszczędnie gospodarowane i pochodzą z recyklingu.

Co warto kupić w Yves Rocher?

  • O YVES ROCHER. …
  • Pielęgnacja twarzy. …
  • Tusz do rzęs Metamorphose Intensywna Objętość …
  • Woda perfumowana Comme une Evidence. …
  • Ciało & Kąpiel. …
  • Słoneczne. …
  • Wielozadaniowy roślinny balsam do włosów suchych i zniszczonych. …
  • Woda toaletowa Bois de Sauge.

Co to za firma Yves Rocher?

Yves Rocher jest kosmetyczną firmą, zajmującą się produkcją naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, a także kosmetyki zapachowej. Firma stara się być przyjazna dla natury. Już w 1965 została wydana pierwsza Zielona Księga Urody, która jest wydawana raz do roku i prezentuje produkty firmy.

W którym roku powstała marka jest Rocher?

Jeden człowiek, wiele marzeń Ta historia zaczyna się nie tak dawno temu, w 1959 roku, w bretońskim miasteczku La Gacilly… Żył tam mały chłopiec, o imieniu Yves, zafascynowany światem roślin.

Czy kremy z Yves Rocher są dobre?

Firma posiada wielu stałych klientów, którzy od lat korzystają z jej produktów i pomimo upływu czasu wciąż są zadowoleni. Ponadto, osoby z wrażliwą skórą, które do tej pory miały nieciekawe doświadczenia ze zwyczajnymi kosmetykami, cenią sobie produkty Yves Rocher, ponieważ kosmetyki roślinne nie podrażniają ich skóry.

Czy Yves Rocher jest testowane na zwierzętach?

Czy kosmetyki Yves Rocher są testowane na zwierzętach? Tak.

Z jakiego kraju pochodzi Yves Rocher?

Pan Yves Rocher i marka, którą stworzył, pochodzą z La Gacilly – małej miejscowości położonej w Bretanii zamieszkiwanej przez 3 000 mieszkańców. La Gacilly położona jest pomiędzy miastami Rennes i Vannes i co roku odwiedza ją 350 000 gości.

Z jakiego regionu pochodzi Yves Rocher?

Cała ta historia zaczęla się w La Gacilly, w Bretanii. 50 lat temu ta wioska była wymierająca, bo wielu mieszkańców wyjeżdżało do miast. Dzięki przywiązaniu Yves‘a Rocher do rodzinnej miejscowości gospodarka całego regionu stanęła na nogi.

Czy w Ferrero Rocher jest alkohol?

SKŁADNIKI: czekolada 49% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, czereśnia w całości (18%), likier 13% (syrop glukozowy, woda, alkohol, cukier, aromat), tłuszcz kakaowy. Może zawierać MLEKO.

Co jest w środku Ferrero Rocher?

Ferrero Rocher to unikatowe połączenie chrupiącego wafelka z kremowym nadzieniem i zatopionym w nim całym orzechem laskowym. Całość skryta jest pod delikatną mleczną czekoladą i oprószona kruszonymi orzechami laskowymi. Dodatkowo mieniące się złotem opakowanie pralin podkreśla ich wyjątkowość.

Gdzie wyprodukowano Ferrero Rocher?

Wszystkie wskazane produkty zostały wyprodukowane w Belgii. Współpracujemy ze sprzedawcami detalicznymi, aby zagwarantować, że wycofywane produkty nie będą już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Kinder Niespodzianka 20g dystrybuowane na rynku polskim przez Ferrero Polska Commercial Sp.

See also  바람 이 분다 가사 | 이소라 - 바람이 분다 가사│노래중독 빠른 답변

Jak się pisze Ferrero Rocher?

Ferrero Rocher – pralina marki Ferrero.

Kosmetyki Yves Rocher – opinie. Czy warto zainwestować w te kosmetyki?

Yves Rocher to najprawdopodobniej jedna z najpopularniejszych francuskich firm kosmetycznych na świecie. Sławę przyniosły jej produkty tworzone w zgodzie z naturą, produkowane wyłącznie na bazie składników naturalnych. Dzięki temu rzesze konsumentów zdecydowały się przetestować ich produkty, które mają za zadanie przywracać skórze naturalną odporność i nie podrażniać jej. Ponadto, Groupe Rocher to pierwszy koncern kosmetyczny, który zaprzestał testowania swoich produktów na zwierzętach, co dodatkowo wpłynęło na zaufanie konsumentów wobec firmy. Co naprawdę sądzą internauci o kosmetykach Yves Rocher? O tym kilka słów w niniejszym artykule.

Yves Rocher opinie

Internauci w większości są zdania, że kosmetyki są warte swojej ceny. Choć niektórzy wątpią, że w obecnych czasach nadal opłaca się produkować kosmetyki naturalne, to wieloletnia tradycja firmy oraz skład widoczny na opakowaniach produktów Yves Rocher świadczą o tym, że kosmetyki te nie zawierają substancji chemicznych. Firma posiada wielu stałych klientów, którzy od lat korzystają z jej produktów i pomimo upływu czasu wciąż są zadowoleni. Ponadto, osoby z wrażliwą skórą, które do tej pory miały nieciekawe doświadczenia ze zwyczajnymi kosmetykami, cenią sobie produkty Yves Rocher, ponieważ kosmetyki roślinne nie podrażniają ich skóry. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wyżej przedstawione opinie dotyczą przede wszystkim kosmetyków do pielęgnacji ciała, szamponów oraz produktów do kąpieli.

Yves Rocher perfumy

W tym wypadku opinie użytkowników zdają się nie być już tak pozytywne jak w przypadku innych kosmetyków tej marki. Najczęstszym zarzutem kierowanym w stronę zapachów od Yves Rocher jest znikoma trwałość produktów. Zdaniem internautów, za zbliżoną cenę da się kupić dużo trwalsze perfumy o równie pięknym zapachu, choć byli też tacy co uważali, że zapachy tej marki są nieszczególne. Najprawdopodobniej krótka trwałość zapachów od Yves Rocher stanowi kolejny dowód na naturalność produktów tej marki. Zapewne gdyby w ich skład wchodziły substancje chemiczne, użytkowniczki perfum od Yves Rocher mogłyby cieszyć się ich zapachem o wiele dłużej. Podobny argument da się wysunąć na obronę samych zapachów tej marki – korzystając wyłącznie z naturalnych składników, pole manewru jest nieco ograniczone, stąd zapachy od Yves Rocher mogą nie przypaść wszystkim do gustu.

Kosmetyki od Yves Rocher z pewnością są warte przetestowania. Są przyjazne środowisku i naszej skórze, zwłaszcza tej wrażliwej. Ponadto, wieloletnia tradycja firmy to dowód na zaufanie milionów konsumentów, co stanowi najlepszy dowód na to, że kosmetyki są warte swojej ceny i wypróbowania, szczególnie, że w fazie produkcji nie były one testowane na zwierzętach. Jeżeli zatem nadal masz wątpliwości czy warto przetestować produkty do pielęgnacji ciała tej marki, to nie ma się czego obawiać, tylko wypróbować te kosmetyki już dziś.

Yves Rocher – czy warto robić zakupy?

15 SHARES SHARES ShareTweet

Yves Rocher to marka kosmetyków, którą zapoczątkował Francuz o takim samym imieniu i nazwisku. Pierwszy sklep z kosmetykami zostało otwarty w 1969 roku w Paryżu. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków powstających na bazie naturalnych składników. Do Polski marka weszła w 1991 roku. Dzisiaj firma posiada w naszym kraju wiele sklepów stacjonarnych oraz sprzedaje swoje produkty także przez Internet.

Same sztosy! Wybrałyśmy najlepsze kosmetyki z nowej gamy Pure od Yves Rocher. I mamy na nie dla Was 40% rabatu

Nasz ulubiony olejek do demakijażu doczekał się wielu młodszych sióstr i braci! Nowe linie kosmetyków do demakijażu i oczyszczania twarzy to aż 5 gam produktów: algowa, rumiankowa, nagietkowa, miętowa i z bławatkiem. Przetestowałyśmy większość z nich i chcemy podzielić się z Wami ulubieńcami.

Do tego mamy dla Was rabat aż 40% na zakupy w Yves Rocher. Zainteresowani?

Niech życie podwójne oczyszczanie!

To dla nas autentyczna radość wiedzieć, że podwójne oczyszczanie (do którego namawiamy Was od lat) jest tak pięknie reprezentowane wśród gam kosmetyków w dobrych cenach. Zwłaszcza, że zostały one dopasowane do różnych rodzajów cery. Yves Rocher od lat jest mistrzem jeśli chodzi o lekkie i łagodne formuły olejków do demakijażu (tak dobre, że nawet osoby z cerą tłustą nie muszą się już obawiać demakijażu olejowego).

Teraz podnosi poprzeczkę prezentując kilka różnych formuł kosmetyków do zmywania makijażu i dorzucając świetne żele i pianki do mycia, a także kilka rodzajów toników/mgiełek. A dla tych, którzy potrzebują naprawdę dogłębnego oczyszczania, rutynę uzupełniają jeszcze o maski.

Składniki z Bretanii

Każdy kosmetyk z linii Yves Rocher Pure ma łagodną recepturę, pozbawioną mocnych detergentów i składników, które mogłyby zaburzać naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Ale to nie wszystko. Kluczowe składniki pielęgnacyjne (algi, kwiaty i zioła) pochodzą z Bretanii. Są uprawiane, zbierane i suszone w gospodarstwie Yves Rocher w zielonym regionie Francji.

Dokładnie w tych miejscach, które widziałyśmy podczas naszej podróży do siedziby Yves Rocher dwa lata temu. Oglądałyśmy pola uprawne, widziałyśmy proces suszenia kwiatów. Ba, zanurzałyśmy dłonie w świeżo zebranych i ususzonych kwiatach rumianków i nagietków. Mogłyśmy poznać ludzi, którzy opiekują się roślinami i badają ich działanie na skórę. A także pracowników laboratorium Yves Rocher, którzy formułują kosmetyki.

Dlatego, gdy Yves Rocher zapewnia o czystości i jakości swoich wyciągów roślinnych wiemy, że marka dołożyła wszelkich starań, by kosmetyki miały jak najlepszy skład, były produkowane z troską o środowisko naturalne i godne wynagrodzenie dla pracowników. Taką postawę chce się wspierać, takie kosmetyki chce się chwalić!

Nasi ulubieńcy z linii Pure

Zanim przejdziemy do listy ostatecznych typów, chcemy napisać trzy słowa o tym, dlaczego akurat te produkty wyróżniłyśmy. Bo nie jest tak, że nasze wybory są super, a reszta niewarta zainteresowania. Ulubieńcy to te kosmetyki, które najbardziej odpowiadały potrzebom naszej skóry (u Mileny odwodnionej, mieszanej w stronę suchej, u Ilony mieszanej w stronę tłustej, skłonnej do trądziku, u nas obu dość wrażliwej). Zainteresowały nas też te produkty, które miały ciekawe formuły albo niestandardowe konsystencje. Wszystkie były bardzo przyjemne w użyciu, łagodne i skuteczne w działaniu.

Ulubieńców podzieliłyśmy według 3 kategorii: demakijaż, oczyszczanie, dodatkowa pielęgnacja.

1/Kosmetyki do demakijażu

Nie może być listy ulubieńców bez łagodzącego olejku do demakijażu Pure Camomile (150 ml/49,90 zł). Ten cudownie lekki, nieobciążający skóry olejek bezbłędnie domywa makijaż, filtry i wszelki brud, nagromadzony na powierzchni skóry. Jest to także niezawodny produkt do demakijażu oczu (ten olejek jest naprawdę bardzo łagodny!). A jeśli masz suchą skórę i oczekujesz dodatkowego komfortu i otulenia w czasie demakijażu, polecamy Łagodzący krem do demakijażu (125 ml/34,90 zł), także z serii rumiankowej, który sprawdza się dobrze przy porannej pielęgnacji. Jest niesamowicie nawilżający.

W linii rumiankowej jest także coś dla noszących mocniejszy mejkap oka i mających cerę wrażliwą – łagodne mleczko z tonikiem do demakijażu (150ml/34,90zł), które świetnie usuwa resztki kolorówki, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, a dodatkowe nawilża skórę.

A dla tych z Was, które mimo wszystko nie wyobrażają sobie demakijażu olejami, Yves Rocher wprowadził nowość – Galaretkę morską 3w1 z linii Pure Algae (150 ml/49,90 zł). Można jej użyć zarówno jako pierwszy, jak i drugi krok podwójnego oczyszczania wieczorem (+ do mycia buzi rano). To niezwykle łagodny żel (formuła przypomina bardzo gęsty kisiel), który oczyszcza i jednocześnie od razu nawilża (dlatego 3w1). Jedyne, z czym ma problem, to tusze do rzęs – być może do ich usunięcia będziesz potrzebować dodatkowo Wygładzającego mleczka Pure Calendula (200 ml/39,90 zł, świetne mleczko dla wrażliwych i łatwo odwadniających się skór). A do najbardziej długotrwałego, wodoodpornego makijażu oczu – Dwufazowego płynu Pure Bleuet (200 ml/37,90 zł).

2/Kosmetyki do oczyszczania twarzy

W kategorii żeli/pianek do mycia doskonale spisują się te z gamy Pure Algue. To jest znakomita seria bardzo łagodnych, superprzyjemnych w użyciu kosmetyków z doskonałymi, niemal wyłącznie naturalnymi składami. Wszystkie mają odświeżające, dotleniające formuły i bardzo delikatne konsystencje. Nie podrażniają, nie przesuszają, nie powodują ściągnięcia czy zaczerwienień. Sekretem są składy, bardzo bogate w glicerynę, oligosacharydy, betainę i inulinę. Oraz – oczywiście – francuskie algi.

Dla cer mieszanych/tłustych poleciłybyśmy Żel oczyszczający ekstra świeżość (125 ml/34,90 zł), który ma konsystencję lekkiej galaretki (takiej, która zaczyna się zsiadać), jest antybakteryjny, nawilżający i bardzo ładnie oczyszcza pory bez żadnego przesuszenia skóry. A dla absolutnie każdego rodzaju skóry Piankę oczyszczającą i dotleniającą (150 ml/49,90 zł), która koi, oczyszcza i dotlenia. Ta pianka jest wręcz stworzona do mycia na sucho (sprawdź: technika dry cleansing, czyli oczyszczanie na sucho).

Oczywiście Galaretka Morska 3w1 Pure Algue (ta sama, o której pisałyśmy przy okazji demakijażu), także świetnie się sprawdzi w roli żelu do codziennego mycia buzi.

3/Dodatkowa pielęgnacja

Król bławatek! Najwspanialsza łagodząca mgiełka (99% wody bławatkowej), jakiej używałyśmy od lat. Kojąca woda kwiatowa Pure Bleuet (150 ml/59 zł) jest polecana jako preparat kojąco-odświeżający do okolicy oczu. Ale nie mamy żadnych skrupułów, by stosować ją na skórę całej twarzy, bo efekt łagodzenia najmniejszych zaczerwienień jest naprawdę cudowny.

Nie ma zapachu, prócz lekkiego aromatu naturalnych składników (identyczny, jaki czułyśmy w bretońskim hangarze z suszonymi płatkami kwiatów), rozpyla się idealnie drobną, chłodną mgiełką, natychmiast nawadnia i daje skórze odetchnąć po myciu, peelingach, czy maseczkach. Ta woda jest jak kojący kompres w sprayu.

A jeśli lubicie robić masaże twarzy przy użyciu rollerów, to gwarantujemy, że pokochacie lotion z serii Pur Calendula (200ml/39,90zł) z łagodzącym i regenerującym nagietkiem. To bardzo bogaty tonik, któremu według nas bliżej do odżywczej esencji nawilżającej. Nakładamy go obficie na skórę, a następnie masujemy rollerami z kwarcu – skóra po kilku chwilach jest silnie nawilżona, gęsta, pulchniejsza. To rewelacyjny produkt na zabieg bankietowy, ale i jako dodatkowy element pielęgnacji nocnej, kiedy potrzebujemy większej dawki nawilżenia.

Warto wspomnieć też o dwóch maskach oczyszczających i toniku z serii Menthe. To linia dedykowana skórze tłustej (lub strefie T przy skórze mieszanej). Pudrowy tonik matujący (150 ml/34,90 zł) to kosmetyk, którego się bałyśmy (ze względu na dodatek alkoholu i pudru matującego w składzie), ale po kilku użyciach zauważyłyśmy, że absolutnie nie przesusza buzi. Efekt aksamitnej skóry po umyciu jest natychmiastowy (po nałożeniu serum i kremu już mniej widoczny), po użyciu rano widać w ciągu dnia, że skłonność do świecenia się skóry jest mniejsza.

Maseczki oczyszczające (Pure Menthe z glinką oraz maska z roślinnym węglem) to właściwie bliźniaczki. Różnią się dokładnie dwoma składnikami: węglem i olejkiem jojoba (wersja czarna, dzięki dodatkowi olejku jest nieco łagodniejsza, mniej matująca). Obie mają zdolność szybkiego wyciągania z porów powierzchownych zabrudzeń. Bardzo ładnie matują cerę, ale nie przesuszają jej (dzięki składnikom nawilżającym). Łatwo się zmywają. Duże tuby 75 ml kosztują 44,90 zł/szt.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Yves Rocher produkuje kosmetyki w odpowiedzialny sposób. Produkty są prawie całkowicie naturalne (zwykle w 98%) i biodegradowalne. Flakony wykonano w 100% z plastiku z recyklingu, a kosmetyki powstają wyłącznie we Francji. Surowce do ich produkcji są pozyskiwane w sposób zrównoważony, minimalizując szkodliwość produkcji dla środowiska naturalnego. Zgodnie z filozofią życia i biznesu wyznawaną przez monsieur Rocher (pielęgnacja ma być dostępna dla każdego), firma ma przystępne ceny i wspiera lokalny rynek pracy (Yves Rocher nie tylko pasjonował się ziołolecznictwem i kosmetykami, był też merem La Gacilly).

Rabat 40% na oczyszczanie Yves Rocher!

Teraz, gdy już wiecie, co warto kupić, przybywamy z kodem rabatowym -40%. Pozwoli na tańsze zakupy w e-sklepie Yves Rocher. Rabat obowiązuje na wszystkie kosmetyki z każdej linii Pure (Algue, Menthe, Camomile, Calendula, Bleuet), a także na nową serię zapachową i kąpielową My Kiwi Kiss.

Pamiętajcie, by podczas zakupów wpisać

w koszyku kod BLESS

Post powstał we współpracy z Yves Rocher

Yves Rocher – naprawdę naturalne kosmetyki?

Głęboko oczyszczający żel peelingujący przeciw zaskórnikom

Głębokie oczyszczenie skóry twarzy jest możliwe dzięki zastosowaniu roślinnego kwasu salicylowego (o dodatkowym działaniu przeciwbakteryjnym) oraz mikrodrobinek z pestek morel, które w naturalny sposób warunkują złuszczanie komórek naskórka. Zastosowanie pudru z roślin lasów borealnych gwarantuje natomiast właściwą pielęgnacje skóry oraz łagodzenie podrażnień podczas peelingu.

Krem intensywnie nawilżający SPF 20

W preparacie zastosowano wyciąg z rośliny Carpobrotus Edulis (tzw. „woda komórkowa), który posiada intensywne właściwości nawilżające i ochronne. Jak deklaruje producent, roślina jest uprawiana w ekologicznych ogrodach botanicznych w Bretanii, co świadczy o wysokiej jakości surowca.

Ekspert Roślinnej Pielęgnacji 🌿

rano (6)

wieczorem (4)

rano i wieczorem (2)

rano lub wieczorem (2)

w razie potrzeby (1)

w trakcie lub po goleniu (1)

Groupe Rocher – Wikipedia, wolna encyklopedia

Groupe Rocher – francuska grupa firm powstała na bazie założonego w 1959 przez Yves’a Rochera przedsiębiorstwa produkującego kosmetyki. Koncern używa nazwy fr. Groupe Yves Rocher i zatrudnia ok. 15,3 tys. pracowników, z czego 7,3 tys. we Francji a 4 tys. w pozostałej części Europy. Sprzedaż koncernu wyniosła ponad 2 miliardy € a dochód 80 milionów € (2005). Specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej – 44,9% obrotów, sprzedaży bezpośredniej – 15,1% obrotów oraz sprzedaży w sieci własnych sklepów – 29,5% obrotów (2005). Działa jako spółka akcyjna, pakiet kontrolny posiada Yves Rocher i jego rodzina.

Groupe Rocher [ edytuj | edytuj kod ]

W skład Groupe Rocher wchodzą:

Yves Rocher rok założenia 1959, profil produkcji: kosmetyki, udział w obrotach koncernu: 59,4% (2005)

Petit Bateau rok założenia 1893, przejęta w 1988, profil produkcji: odzież niemowlęca i dziecięca, udział w obrotach koncernu: 11,7% (2005)

Stanhome rok założenia 1939 (USA), przejęta w 1997, profil produkcji: chemia gospodarcza, udział w obrotach koncernu: 11,2% (2005)

Docteur Pierre Ricaud rok założenia: 1985, profil produkcji: kosmetyki luksusowe, udział w obrotach koncernu: 6,3% (2005)

Daniel Jouvance rok założenia: 1980, profil produkcji: kosmetyki na bazie roślin morskich, udział w obrotach koncernu: 3,6% (2005)

Françoise Saget rok założenia: 1982, profil produkcji: bielizna pościelowa, ręczniki udział w obrotach koncernu: 2,4% (2005)

Isabel Derroisné rok założenia: b.d., profil produkcji: perfumy, udział w obrotach koncernu: 0,8% (2005)

Kiotis rok założenia 2000, profil produkcji: kosmetyki pielęgnacyjne dla młodzieży, kosmetyka kolorowa udział w obrotach koncernu: b.d.

Galerie Noémie rok założenia 2001, profil produkcji: kosmetyka kolorowa udział w obrotach koncernu: b.d.

Santé naturelle rok założenia b.d. profil produkcji: kosmetyki lecznicze udział w obrotach koncernu: b.d.

Yves Rocher jest kosmetyczną firmą, zajmującą się produkcją naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, a także kosmetyki zapachowej. Firma stara się być przyjazna dla natury. Już w 1965 została wydana pierwsza Zielona Księga Urody, która jest wydawana raz do roku i prezentuje produkty firmy. W 1986 laboratoria Yves Rocher wyodrębniły DNA roślinne, których zastosowane w kosmetykach daje teoretyczną możliwość reaktywowania naturalnej odporności skóry. W 1989 roku jako pierwsza firma w Europie zaprzestaje testowania swoich produktów na zwierzętach, zaczynając wykonywać testy In vitro. W 1990 roku zostaje otwarte pierwsze w Polsce Centrum Urody w Warszawie. W 2002 roku laboratoria firmy opracowują kompleks hormonów bio-roślinnych, stymulujących mechanizmy komórkowe skóry. W 2003 roku koncern Yves Rocher działał w 88 krajach, posiadając 1400 punktów sprzedaży i 5 fabryk.

Afera Yves Rocher [ edytuj | edytuj kod ]

Pod koniec 2012 roku Bruno Leproux dyrektor generalny rosyjskiej filii koncernu Yves Rocher Vostok oskarżył jednego z lokalnych dostawców, spółkę zarządzaną przez Aleksieja i Olega Nawalnych Glavpodpiska o niewywiązanie się z kontraktu i narażenie filii koncernu na straty. Bracia zostali oskarżeni o zdefraudowanie 0,5 mln USD. 30 grudnia 2014 roku nieprawomocnym wyrokiem sądu zostali oni uznani za winnych. Proces budzi jednak znaczne kontrowersje. Według doniesień medialnych oskarżenia są bezpodstawne i mają służyć zdyskredytowaniu Aleksieja Nawalnego, który zaangażował się w działalność polityczną, sytuując się w opozycji do Władimira Putina i jego partii Jedna Rosja. Wewnętrzny audyt w spółce Yves Rocher Vostok wykazał, że spółka nie poniosła strat w ramach współpracy z Glavpodpiska. Bruno Leproux jest obecnie zatrudniony w rosyjskiej firmie Ile de Beauté, uchodzącej za związaną z rosyjskimi elitami władzy[1][2][3][4].

Fundacja Yves Rocher [ edytuj | edytuj kod ]

Fundacja została założona w 1991 roku, a od roku 2001 znajduje się pod patronatem Instytutu Francuskiego. Przewodniczącym fundacji jest syn Yves Rochera – Jacques Rocher. Fundacja angażuje się w ochronę świata roślin, działa na rzecz zagrożonych gatunków, wspiera różnorodne badania naukowe. Fundacja prowadzi też we Francji program Arboretum w każdej szkole, zajmujący się wsparciem finansowym, technicznym i pedagogicznym dla projektów przyrodniczych. Od 1991 biorący udział w tym programie zasadzili 300 000 drzew.

Od 2001, a w Polsce od 2006 fundacja prowadzi akcję Ziemia Planeta Kobiet promującą proekologiczne działania kobiet na rzecz lokalnego środowiska. Projekt realizowany jest w formie konkursu, w którym wyłaniane są najciekawsze rozpoczęte projekty ekologiczne. W ramach nagrody przyznawane są dotacje na kontynuację prowadzonych działań. W ciągu kilkunastu lat trwania akcji fundacja nagrodziła już ponad 350 kobiet aktywnie walczących o środowisko naturalne[5].

wizja jednego człowieka

Od pasji do planu

Kilka lat później, jako młody chłopak, stworzył swoje pierwsze „laboratorium” na strychu rodzinnego domu i opracował pierwszy kosmetyk wykorzystujący niezwykłe właściwości roślin: maść z wyciągiem z ziarnopłonu. Produkt okazał się tak skuteczny, że szybko znalazł klientów, którzy nie tylko chętnie składali zamówienia, ale nawet przesyłali listy z podziękowaniami. Przedsięwzięcie rozwijało się, powstawały kolejne receptury kosmetyków opartych na roślinnych ekstraktach. Zgodnie z planem Yves’a Rocher cała produkcja odbywała się w jego rodzimym regionie: Bretanii – ziemią, której łąki i lasy znał jak nikt inny i z którą czuł się wyjątkowo związany.

Yves Rocher

Przyjemny i delikatny

Ten tonik to taki pewnik, którego nikt się nie musi obawiać przy pierwszym zakupie. Ma przyjazną formułę, delikatny (powiedziałabym pielęgnacyjny) zapach i nie podrażnia. Już dawno chyba odeszliśmy od “ostrych” i wysuszających toników z alkoholem i Hydra Vegetal spełnia ten warunek 😉 Co prawda, nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ale chyba czasem tego potrzebujemy, czyż nie? Nie możemy non-stop bombardować się kosmetykami z kwasami, bo to też narusza barierę hydro-lipidową skóry. I właśnie w takim wypadku taki zwykły, a zarazem niezwykły tonik nawilżający to najlepszy wybór. Atutem jest dobra cena i częste promocje na niego w salonach Yves Rocher. Ja jestem i pozostanę jego fanką na pewno na długo 🙂

Zakupy tylko u jednej marki: co warto nabyć u Yves Rocher?

Hej dziewczyny, dziś pobawię się trochę w waszą asystentkę od zakupów.

Na post natchnęła mnie Moja Osobista Przyjaciółka ( w skrócie MOP) ..tia, mój mop 😀 z którą miałam zaszczyt robić ostatnio zakupy. Niewiasta ta biedna i niezdecydowana biegała między jedną drogerią a drugą, nie wiedząc ani co wybrać, ani po czym poznać, że to jest dobre, a potem jeszcze wybierała zapachy, bo nie lubi słodkich ani sztucznych (według niej większość balsamów do ciała i żeli pod prysznic pachnie plastikiem… coś w tym w sumie jest…). W KAŻDYM RAZIE MIAŁAM JUŻ MROCZKI PRZED OCZAMI Z GŁODU I ZMĘCZENIA, a ona nadal nie była nawet w połowie zakupów. I wówczas mnie natchnęło. Gdzie znaleźć produkty, które są świetnej jakości, mają cudowne zapachy a w dodatku oparte na roślinnej pielęgnacji?

Zabrałam ją do drogerii Yves Rocher.

Tam już zajęła się nią odpowiednio pani ekspedientka, a ja miałam czas na to, żeby wybrać swoje ulubione kosmetyki. Jeśli zatem czeka was wyzwanie w postaci większych zakupów w drogerii, udajcie się od razu do Yves Rocher. Nie tylko dostaniecie tam genialnie pachnące balsamy do ciała i żele pod prysznic (do moich ulubionych zapachów należy cytryna&bazylia oraz mango&kolendra), ale również bardzo praktyczne na wakacyjne wyjazdy produkty 2w1 np. genialny i pięknie pachnący tropikalny żel pod prysznic i szampon w jednym o zapachu monoi. Po opalaniu, lub do pielęgnacji wyjątkowo suchej, lub pozbawionej sprężystości skóry idealnie nadaje się suchy olejek do ciała monoi. Zakochałam się w nim, ponieważ genialnie się wchłania, nie tłuści ani ciała, ani ubrań, a skóra wygląda na młodszą, jędrniejszą i staje się bardzo dobrze nawilżona i odżywiona. Olejek świetnie sprawdzi się jako preparat po opalaniu. Zaskakujące jest również to, że może on być stosowany również na włosy – zabezpieczy je przed słońcem i pomoże zdyscyplinować pasemka. Skoro już jesteśmy przy olejkach: Yves Rocher ma w ofercie całą serię Riche Creme, w której składnikami dominującymi są właśnie naturalne olejki (w każdym z produktów jest ich około 30!), a ode mnie najwyższą notę dostaje krem pod oczy, który uporał się z moimi drobnymi zmarszczkami i skutecznie zwalcza cienie pod oczami. Seria jest co prawda dedykowana skórze dojrzałej, ale te z was, które zaczynają się martwić pierwszymi oznakami starzenia, mogą spokojnie sięgnąć po pozbawiony parabenów i innych „rewelacji” Riche Creme. Czy wy też macie swoje ulubione kosmetyki do pielęgnacji ciała, którym jesteście wierne?

Yves Rocher – naprawdę naturalne kosmetyki?

Głęboko oczyszczający żel peelingujący przeciw zaskórnikom

Głębokie oczyszczenie skóry twarzy jest możliwe dzięki zastosowaniu roślinnego kwasu salicylowego (o dodatkowym działaniu przeciwbakteryjnym) oraz mikrodrobinek z pestek morel, które w naturalny sposób warunkują złuszczanie komórek naskórka. Zastosowanie pudru z roślin lasów borealnych gwarantuje natomiast właściwą pielęgnacje skóry oraz łagodzenie podrażnień podczas peelingu.

Krem intensywnie nawilżający SPF 20

W preparacie zastosowano wyciąg z rośliny Carpobrotus Edulis (tzw. „woda komórkowa), który posiada intensywne właściwości nawilżające i ochronne. Jak deklaruje producent, roślina jest uprawiana w ekologicznych ogrodach botanicznych w Bretanii, co świadczy o wysokiej jakości surowca.

niedoceniane perełki

Francuska firma kosmetyczna założona przez Yves Rochera w 1959 roku to jedna z niewielu marek ze średniej półki, która ma w swoim portfolio zapachy wybitne, czyli takie, które na zawsze zapisały się w zbiorowej pamięci i w historii perfumiarstwa.

Perfumy Yves Rocher – Cantate, Clea, Magnolia, Orchidee i Pivoine to kompozycje, które pamiętam z dzieciństwa i wczesnych lat nastoletnich. Nigdy ich nie nosiłam (no dobra, coś tam podkradałam), ale podziwiałam i chętnie wąchałam cudze flakoniki. Własną przygodę z marką zaczęłam od serii Les Plaisirs Nature z moimi ulubionymi Figuier, Noix de Coco i Poire. Żebyście wiedzieli, że za figą tęsknię do dzisiaj!

Jak już trochę dojrzałam to moimi ulubieńcami były (wycofana) Neonatura Cocoon, czyli jedna z najlepszych interpretacji paczuli w historii oraz nieodżałowana Voile D’Ambre, od której zaczęła się moja fascynacja ambrowcami. Z linii Secret d’Essences lubiłam też Irys Noir, Rose Oud i wybitny Accord Chic. Po cichu liczę na to, że marka kiedyś wrócić z tymi kompozycjami w ramach linii ekskluzywnej.

Perfumy Yves Rocher – dobre perfumiarstwo w przyzwoitych cenach

Dzisiejsza oferta Yves Rocher jest dostosowana do wymogów współczesnego konsumenta, nieco przystępniejsza i mniej skomplikowana w odbiorze, ale niezmiennie oferuje dobre perfumiarstwo w przyzwoitych cenach. Celowo piszę perfumiarstwo, bo marka jako jedna z niewielu w tym segmencie zatrudnia dobrych a czasem wybitnych perfumiarzy.

Dla Yves Rocher pracują znane nazwiska i warto to podkreślić. Markę uważam za niedocenioną. Daję sobie rękę uciąć, że połowa z tych zapachów byłaby inaczej oceniana, gdyby obudować je dużymi kampaniami reklamowymi i marketingowym rozgłosem.

Często pytacie mi co polecam. Nie przetestowałam wszystkich zapachów YR, przez pandemię nie bywam tak często w perfumeriach, ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i wkrótce znowu wrócę do regularnych wizyt. Poniżej szybka lista tego, co dobrze znam i polecam.

Tekst publikuję w okolicach Walentynek, a Walentynki to róże, więc zaczynam od Quelques Notes d’Amour. Twórczynią kompozycji jest Domitille Michalon Bertier, doświadczona perfumiarka stojąca za kilkoma przebojami m.in. za Flowerbomb Viktor&Rolf czy ostatnio za Crimson Rock Amouage.

Jak pachnie Quelques Notes d’Amour? To konfiturowa róża z iskierką świdrującego pieprzu, musujących aldehydów, cedru i kakaową paczulą typową dla tej marki. W bardzo ciekawy sposób oscyluje między ciemną a jasną stroną mocy. Świetna, oryginalna, a jednocześnie łatwa do noszenia.

Tylko trzy składniki (drzewo sandałowe, cedr i ISO E super), a jednak trzeba kunsztu, żeby nadać im tak naturalnego charakteru. To obecnie jedna z najlepszych interpretacji drzewa sandałowego, jakie istnieją na rynku.

Za kompozycją stoją Ane Ayo i Fabrice Pellegrin. Ona jest stosunkowo młoda, ale już ma na koncie sukces w postaci A Drop d’Issey Issey Miyake, On jest twórcą m.in. Womanity i Mentha Religiosa, pracuje też dla mojej ulubionej marki Diptyque.

Siła Voile de Ocre tkwi w genialne ukręconej prostocie. Sandałowiec jest kremowy, puszysty momentami niemal słodki, pozbawiony kwaskowatości charakterystycznej choćby dla Santal33. Stawiam go na jednej półce z ukochanym TamDao Diptyque, nieodżałowanym SantalumHM i This is Her Zadig&Voltaire.

Problem tego zapachu tkwi jedynie w tym, że mało kto dzisiaj docenia taki kunszt perfumiarski.

I znowu, Fabrice Pellegrin i jego wspomnienie poranków w południowej Francji. Kwiat pomarańczy, neroli i bergamotka w nieskomplikowanej kombinacji to nie jest moja bajka zapachowa, a jednak dobrze się w niej czuję. Może dlatego, że momentami jest kwaśno gorzki, a kwiat pomarańczy nie jest jak zwykle mdły? Jeśli lubicie białe kwiaty to koniecznie sprawdźcie.

Elixir Bois Sensuel wpisuje się w bardzo modny od kilku lat trend orientalnej słodyczy. Już nazwiska twórców (Olivier Cresp i Marie Salamagne) określają czego możemy się spodziewać. On pracował przy Angelu, Ona stworzyła m.in. Alaię i prawie całą markę Atelier des Ors, obydwoje mieszali przy kilku flankierach Opium.

Wanilia, irys i paczula z pudrowym wykończeniem. Jest bardzo słodko i upojnie. Raczej wieczorowo.

I znowu Marie Salamagne, czyli bardzo doświadczona perfumiarka. W tej kompozycji czuć jej inspirację wielkim Borneo Lutensa. To paczula po kakaowej, jasnej stronie mocy, a dzięki tonce wręcz słodka i gourmandowa, bez piwnicznej nuty. Uniwersalny, piękny uniseks.

Klasyczna nieco melancholijna szyprowo-kwiatowa z tradycyjnym, kremowym wykończeniem. I znowu, to nie jest moja zapachowa bajka, a jednocześnie mają w sobie coś magnetycznego, kojarzącego się z bezpieczeństwem, szczęśliwą klasą średnią, idyllicznymi przedmieściami, bukiecikami konwalii. W ładny sposób oscylują między nutami kwaśnymi i upojnymi kwiatami.

Jej twórczynią jest Annick Menardo, mistrzyni kwiatów – spod jej reki wyszły m.in. takie kompozycje jak Hypnotic Poison Diora czy Lolita Lempicka.

Za tą wersją stoi Antoine Maisondieu perfumiarz z doświadczeńniem w pracy dla takich marek jak Joop, Bottega Veneta, Comme des Garcons czy Etat Libre d’Orange.

Otwiera się cytrusami, cedrem i cyprysem potem staje się drzewny z pięknym aspektem transparentnej róży (wyczuwam pewne podobieństwo do Le Labo Rose 31). Nie jest ani krzykliwy, ani syntetyczny w odbiorze. Jest uniwersalny, bezpieczny i taki koszulowy, czyli w sam raz dla białych kołnierzyków.

I kolejna znana perfumiarka pracująca dla marki Yves Rocher. Sonia Constant ma na koncie bardzo ciekawe kompozycje dla niszowej linii Ella K Parfums. Pracowała także dla Narciso Rodriguez, Ferregamo i kilkunastu innych marek.

Bois de Sauge jest świeży, ziołowy z ostrą szałwią muszkatołową, z czasem łagodnieje i trwa z bazą z nut drzewnych i nowoczesną paczulą. Określiłabym go jako męskiego, kolońskiego klasyka dla dojrzałych mężczyzn.

Tekst powstał we współpracy z marką Yves Rocher

키워드에 대한 정보 yves rocher czy warto

다음은 Bing에서 yves rocher czy warto 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER!

  • bez ściemy
  • bez ściemy o yves rocher
  • cała prawda o kosmetykach yves rocher
  • yves rocher to okropne kosmetyi
  • yves rocher to złe kosmetyki
  • yves rocher kłamie w kosmetykach
  • yves rocher oszukuje klientów
  • yves rocher nie jest naturalne
  • yves rocher to nie jest naturalna firma!
  • kłamstwa kosmetyczne
  • uważaj na te kosmetyki
  • uważaj na kosmetyki
  • szkodliwe kosmetyki
  • okropne kosmetyki
  • niebezpieczne kosmetyki
  • złe kosmetyki

BEZ #ŚCIEMY! #CAŁA #PRAWDA #O #KOSMETYKACH #YVES #ROCHER!


YouTube에서 yves rocher czy warto 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 BEZ ŚCIEMY! CAŁA PRAWDA O KOSMETYKACH YVES ROCHER! | yves rocher czy warto, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment