Zarządzanie W Turystyce I Hotelarstwie | Podstawowe Pojęcia Stosowane W Hotelarstwie 124 개의 자세한 답변

당신은 주제를 찾고 있습니까 “zarządzanie w turystyce i hotelarstwie – Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://ppa.charoenmotorcycles.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: https://ppa.charoenmotorcycles.com/blog. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 jeszcze_kawałek 이(가) 작성한 기사에는 조회수 1,659회 및 좋아요 45개 개의 좋아요가 있습니다.

Table of Contents

zarządzanie w turystyce i hotelarstwie 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie – zarządzanie w turystyce i hotelarstwie 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

DZIAŁ: Usługi noclegowe
PRZEDMIOT: Organizacja imprez i usług turystycznych

zarządzanie w turystyce i hotelarstwie 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

ZARZĄDZANIE I MARKETING W TURYSTYCE …

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii rozpocznie się 15 lipca 2022 r. i …

+ 여기에 표시

Source: www.otouczelnie.pl

Date Published: 3/21/2022

View: 4626

Zarządzanie w Turystyce i Hotelarstwie studia I stopnia – WSAiB

organizacje turystyczne. Przykładowe przedmioty. Podstawy turystyki i hotelarstwa; Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym; Marketing usług turystycznych i …

+ 여기를 클릭

Source: wsaib.pl

Date Published: 2/16/2022

View: 359

Zarządzanie turystyką i hotelarstwem – WSHIU

dla nauczycieli, którzy chcą zdobyć uprawnienia do nauczania przedmów z dziedziny turystyki i hotelarstwa,; dla właścicieli i menedżerów obiektów hotelarskich ( …

+ 자세한 내용은 여기를 클릭하십시오

Source: wshiu.pl

Date Published: 2/26/2021

View: 9393

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie – KPSW Wejherowo

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie … mechanizmy rządzące wolnym rynkiem, a także jego wpływem na działalność podmiotów turystycznych i hotelarskich.

+ 여기에 더 보기

Source: kpsw.pl

Date Published: 7/19/2022

View: 9476

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie

Zarządzanie · Turystyka i agroturystyka · Hotelarstwo · Marketing usług turystycznych i hotelarskich · Krajoznawstwo i geografia turystyczna · Gospodarka turystyczna …

+ 자세한 내용은 여기를 클릭하십시오

Source: owsiiz.edu.pl

Date Published: 8/16/2022

View: 8237

Zarządzanie i Marketing w Turystyce, Hotelarstwie i Gastronomii

Szkoła Główna Menedżerska – Studia II Stopnia ➤ Atrakcyjny kierunek nauczania ➤ Tryb stacjonarny lub zaoczny. Łatwa procedura przyjęcia. Studiuj z nami!

+ 더 읽기

Source: humanum.pl

Date Published: 9/28/2021

View: 3231

Turystyka i Hotelarstwo | Wydział Zarządzania i Nauk o …

Kierunek: Zarządzanie … i hotelarstwie;; Wiedzę dotyczącą działalności podmiotów społecznych i publicznych w zakresie rozwoju turystyki i hotelarstwa; …

+ 여기를 클릭

Source: wznj.umg.edu.pl

Date Published: 12/6/2022

View: 3433

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie … hotelarsko-gastronomicznej oraz rozwoju i promocji turystyki biznesowej, uczestnicy poznają nowoczesne …

+ 여기를 클릭

Source: www.wsb.pl

Date Published: 1/27/2021

View: 8285

Organizacja i zarządzanie w turystyce, hotelarstwie i gastronomii

TREŚCI PROGRAMOWE · ORGANIZACJA TURYSTYKI W POLSCE · MARKETING W TURYSTYCE I HOTELARSTWIE · HOTELARSTWO W POLSCE I NA ŚWIECIE · WALORY TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZE.

+ 여기에 표시

Source: akademia-pol.edu.pl

Date Published: 11/7/2021

View: 2933

Zarządzanie w hotelarstwie i międzynarodowym biznesie …

Techniki informacyjno- komunikacyjne w turystyce; Badania usług turystycznych; Produkt turystyczny; Regiony i atrakcje turystyczne; Zarządzanie dostępnością w …

+ 여기에 자세히 보기

Source: wstih.pl

Date Published: 5/24/2021

View: 4906

주제와 관련된 이미지 zarządzanie w turystyce i hotelarstwie

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie
Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie

주제에 대한 기사 평가 zarządzanie w turystyce i hotelarstwie

  • Author: jeszcze_kawałek
  • Views: 조회수 1,659회
  • Likes: 좋아요 45개
  • Date Published: 2021. 4. 27.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=ZKXPMWpM7FU
See also  Pracownik Wyższej Uczelni Krzyżówka | Hello Tu Wszop | Psychokryminalistyka - Dlaczego Studenci Wybrali Tę Specjalność I Uczelnię? Cz. 1 176 개의 베스트 답변

ZARZĄDZANIE I MARKETING W TURYSTYCE, HOTELARSTWIE I GASTRONOMII – kierunek studiów

ZARZĄDZANIE I MARKETING W TURYSTYCE, HOTELARSTWIE I GASTRONOMII studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii rozpocznie się 15 lipca 2022 r. i potrwa do 30 września 2022 r. | zarządzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii – terminy rekrutacji >

Współcześnie, coraz więcej osób decyduje się na podejmowanie zagranicznych podróży i poznawanie nowych, innych kultur i regionów, co podyktowane jest ciekawością świata oraz chęcią rozwijania horyzontów. Jeszcze nigdy nie było to tak proste, a otwarte granice i rosnąca popularność coraz większa ilość atrakcyjnych ofert podróży i wycieczek zagranicznych tylko to ułatwiają.

W związku z tego typu widocznymi tendencjami wprost proporcjonalnie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru, którzy doskonale orientowaliby się w tym niezwykle dynamicznym rynku podróżniczym i powiązanymi z nim dyscyplinami. Odpowiedzią na podobne potrzeby jest nowatorski i niezwykle perspektywiczny kierunek, zarządzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii. Jeżeli więc jesteś osobą o bogatych zainteresowaniach, która lubi poznawać inne kultury, języki i obyczaje, a dodatkowo chciałbyś związać z tym swoją przyszłość zawodową, to studia te będą dla ciebie idealnym wyborem!

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku zarządzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii?

Ze względu na niezwykle bogaty program studiów oraz ich interdyscyplinarny charakter będziesz miał możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach jednocześnie. W trakcie kursu dowiesz się więcej na temat nowoczesnych technik zarządzania stosowanych w branży hotelarskiej i podróżniczej. Oprócz wiedzy teoretycznej zdobędziesz także niezwykle cenne kompetencje praktyczne.

Jako student nauczysz się między innymi opracowywać skuteczny biznesplan, a także zaznajomisz się z metodami tworzenia projektów i kampanii reklamowych. Ponadto, będziesz miał okazję zyskać wykształcenie z obszaru marketingu oraz finansów i rachunkowości, co niewątpliwie zaprocentuje w twojej przyszłej pracy zawodowej. Dodatkowo, rozwiniesz swoje zdolności językowe, które są niezwykle cenne w tego typu branży. Uzyskane umiejętności i wiedzę teoretyczną wykorzystasz podczas obowiązkowych praktyk studenckich, które zrealizujesz w wybranym przez siebie miejscu.

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent tego prestiżowego kierunku będziesz posiadał wszechstronną wiedzę i kompetencje z obszaru turystyki, hotelarstwa i gastronomii, a także zarządzania i marketingu. Uzyskane umiejętności i kwalifikacje zawodowe sprawią, że bez problemu znajdziesz zatrudnienie w wielu prężnie działających branżach. Przede wszystkim zostaniesz kompleksowo przygotowany do objęcia stanowisk kierowniczych i menadżerskich w hotelach, restauracjach i innych punktach gastronomicznych.

Ponadto, możesz zawodowo związać się z branżą turystyczną i pracować jako kierownik lub właściciel biura podróży, a nawet pilot, przewodnik wycieczek krajowych i zagranicznych. Co więcej, sprawdzisz się jako pracownik ośrodków informacji i pomocy turystycznej. Równie ciekawą opcją może być zatrudnienie w specjalistycznych wydawnictwach, redakcjach czasopism, których tematyka oscyluje wokół turystyki i hotelarstwa.

Doskonała znajomość ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami naszego kraju. Dodatkowo, po ukończeniu studiów licencjackich możesz zdobywać dalsze wykształcenie na studiach magisterskich lub podyplomowych.

Zarządzanie w Turystyce i Hotelarstwie

studia stacjonarne (dzienne), studia niestacjonarne (zaoczne), studia on-line

Gwarantujemy, że cena czesnego nie wzrośnie i będzie taka sama do końca studiów.

Mimo olbrzymich wyzwań związanych z zarządzaniem turystyką ostatnim czasie, nasze potrzeby w tym zakresie stale rosną. Turystyka stała się wyznacznikiem poziomu jakości życia, wyznawanych wartości, a uczestnictwo w niej stanowi z jednej strony gwarancję odzyskiwania sił do efektywnej pracy, ale też jest okazją do rozwoju osobistego i zacieśniania relacji społecznych.

Kreowanie destynacji turystycznych jest zadaniem wymagającym interdyscyplinarnej i specjalistycznej wiedzy z wielu obszarów. Mieszkając w regionie, który od wielu lat znajduje się na szczycie listy najpopularniejszych miejsc wakacyjnych oraz wydarzeń biznesowych, warto być przygotowanym do pracy w tej pasjonującej branży. Coraz popularniejsza jest turystyka zdrowotna, która jest przejawem aktualnych trendów dotyczących zdrowego stylu życia, dążenia do balansu między pracą zawodową a życiem prywatnym oraz dbałością o zdrowie.

Absolwent studiów w Gdyni specjalności Zarządzanie w Turystyce i Hotelarstwie nabędzie wiedzę z zakresu turystyki, specyfiki zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym i marketingu w tym sektorze, a także umiejętność kreowania produktów turystycznych, które przyczyniają się do rozwoju regionów i miast, oferując ciekawe miejsca pracy i warunki do wypoczynku.

Specjalność skierowana jest do wszystkich osób, które w przyszłości planują swoją karierę zawodową w hotelarstwie, wydziałach turystyki w gminach, biurach podróży.

Perspektywy zatrudnienia:

biura podróży

obiekty spa i wellness

urzędy miast i gmin

hotele, pensjonaty

organizacje turystyczne

Przykładowe przedmioty

Zarządzanie turystyką i hotelarstwem

Krok 3

Jeżeli Twoje dokumenty będą kompletne, otrzymasz decyzje o przyjęciu na studia a następnie umowę do podpisania, w której będą zawarte szczegółowo warunki studiowania.

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie

Program studiów koncentruje się na licznych zagadnieniach związanych z zarządzaniem w turystyce i hotelarstwie. Specjalność pozwala poznać m.in.: zasady kierowania przedsiębiorstwami i podmiotami hotelarskimi, biurami podróży itp. Nasi absolwenci znają mechanizmy rządzące wolnym rynkiem, a także jego wpływem na działalność podmiotów turystycznych i hotelarskich.

Dzięki temu nasi studenci poznają szerokie spektrum problemów i umiejętności wpisujących się w oczekiwania licznych pracodawców.

W konsekwencji nasi absolwenci stają się wartościowymi uczestnikami rynku pracy. W tym kontekście wartym podkreślenia jest, że poziom kompetencji naszych absolwentów wysoko oceniają liczne podmioty gospodarcze działające w regionie.

Należy dodać, że program naszych studiów na wszystkich kierunkach jest stale monitorowany i modyfikowany w oparciu m.in. o sugestie i opinie naszych studentów i absolwentów oraz licznych podmiotów w regionie. Dzięki temu nasza oferta spełnia oczekiwania studentów, a zarazem stanowi pierwszorzędną odpowiedź na zapotrzebowania rynku pracy.

Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego

Celem studiów jest:

zdobycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności pozwalających na rozwiązywanie problemów organizacji i funkcjonowania podmiotów usług turystycznych i hotelarskich. Zapewniają dostęp do pełnego spektrum kompetencji potrzebnych do skutecznej działalności na rynku usług turystycznych i hotelarskich.

Adresaci studiów

Studia skierowane są do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje poprzez poznanie szerokiej problematyki podmiotów rynku usług hotelarskich i turystycznych, dla osób pracujących, zajmujących kierownicze stanowiska w hotelach, domach wczasowych, pensjonatach, biurach podróży, klubach fitness, ośrodkach wellness & spa, jednostkach samorządu terytorialnego, jak również dla osób uruchamiających własną działalność gospodarczą w zakresie turystyki i rekreacji oraz w hotelarstwie.

Organizacja studiów

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez pracowników WSIiZ, specjalistów z innych ośrodków naukowych oraz praktyków dysponujących dużym doświadczeniem i wiedzą w sektorze turystycznym. Warunkiem ukończenia studiów jest zdobycie zaliczenia na ocenę ze wszystkich prowadzonych przedmiotów oraz ocena pozytywna z egzaminu końcowego. Sposób zaliczenia przedmiotów na ocenę ustalany jest indywidualnie przez wykładowców. Studia nie wymagają złożenia pracy końcowej. Trwają 2 semestry, obejmują 160 godzin zajęć prowadzonych głownie metodą warsztatową. Zajęcia odbywają są w weekendy (sobota – niedziela), po 8 godzin dziennie – zjazdy planowane są średnio co dwa tygodnie.

Zarządzanie i Marketing w Turystyce, Hotelarstwie i Gastronomii – Studia II Stopnia

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny humanum.pl objęte są prawami autorskimi i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Organizacja i zarządzanie w turystyce, hotelarstwie i gastronomii

Tryb prowadzenia zajęć Zajęcia odbywają się w trakcie sobotnio-niedzielnych zjazdów co dwa tygodnie w obiekcie dydaktycznym WSSP w Lublinie oraz na życzenie słuchaczy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Zielona Szkoła” w Piotrawinie n/Wisłą. Program studiów obejmuje 240 godzin w ramach dwóch semestrów, a dla osób pragnących uzyskać przygotowanie pedagogiczne z zakresu turystyki, hotelarstwa i gastronomii 350 godzin w programie 3-semestralnym. Wykładowcy Kadrę dydaktyczną stanowią pracownicy Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i innych warszawskich uczelni oraz praktycy z instytucji turystyczno-hotelarskich (Polskiego Zrzeszenia Hoteli, Hotelu Europa, Biura Turystyki i Wypoczynku „Watra Travel” oraz Almatur itp.) Ukończenie studiów Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest uczestnictwo w zajęciach, zdanie wszystkich przewidzianych w programie studiów egzaminów, zdobycie wymaganych zaliczeń oraz napisanie i obrona pracy dyplomowej. TREŚCI PROGRAMOWE ORGANIZACJA TURYSTYKI W POLSCE Administracja centralna i samorząd lokalny. Regionalne i centralne organizacje turystyczne. Samorząd gospodarczy (izby gospodarcze, Polska Izba Turystyki, Polskie Zrzeszenie Hoteli, Izba Gospodarcza, Uzdrowiska Polskie). Organizacje społeczne i gospodarcze (Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze, Polski Związek Motorowy, Polska Federacja Kempingu i Karawaningu, stowarzyszenia, kongresy i konferencje w Polsce). System informacji turystycznej w Polsce.

MARKETING W TURYSTYCE I HOTELARSTWIE Podstawowe wiadomości o marketingu. Istota i rola marketingu w turystyce i hotelarstwie. Podstawowe koncepcje marketingowe w hotelarstwie. Rynek usług turystycznych i hotelarskich. Produkt na rynku usług turystycznych. Klasyfikacje, fazy życia produktu. „Model gościnności” w turystyce i hotelarstwie. Programowanie usług turystycznych i hotelarskich. Marketingowa strategia sprzedaży usług turystycznych i hotelarskich. Biznes plan przedsiębiorstwa turystycznego i hotelarskiego. Strategia rozwoju firmy. Polityka cen usług turystycznych i hotelarskich jako instrument strategii marketingowej. Strategia promocji na rynku usług turystyczno-hotelarskich; reklama; public relations; znak firmowy.

HOTELARSTWO W POLSCE I NA ŚWIECIE Podstawowe pojęcia w hotelarstwie. Historia hotelarstwa w Polsce i na świecie. Wybrane sieci hotelowe w Polsce i na świecie. Klasyfikacja i kategoryzacja bazy noclegowej i gastronomicznej. Organizacja hotelarstwa w Polsce. Kultura hotelarstwa. Zadania i technika pracy recepcji. Technika pracy służby piętrowej. Technika pracy działu gastronomicznego. Hotelowy pion techniczny. Współpraca obiektów hotelarskich z biurami podróży. Nowoczesne formy zarządzania w hotelarstwie. WALORY TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZE Podział dóbr turystycznych. Podstawowe metody oceny atrakcyjności środowiska turystycznego dla turystyki. Regiony turystyczne w Polsce, główne centra krajoznawstwa i turystyki w Polsce. Treści krajoznawcze w programowaniu imprez turystycznych. TWORZENIE PRODUKTU TURYSTYCZNEGO Wykorzystywanie wyników badań rynkowych dla potrzeb tworzenia produktu turystycznego. Programowanie imprez turystyki powszechnej krajowej i zagranicznej. Programowanie imprez turystyki kwalifikowanej – rady, zloty, rejsy, spływy. Programowanie imprez specjalistycznych – polowań, kongresów, zjazdów. Koszty imprez, rodzaje kosztów, sposoby wyliczanie, marże, stawki i opłaty, podatek VAT, ustalanie ceny jednostkowej. Preliminarz kosztów imprezy turystyki kwalifikowanej – wpływy, wydatki, sponsoring. Kalkulacja kosztów imprez specjalistycznych. Ustalanie bazy dla ceny jednostkowej. PRAWO W TURYSTYCE I HOTELARSTWIE Podstawy i zasady stosowania prawa. System organizacyjno – prawny turystyki w Polsce. Obowiązki administracyjne związane z podróżowaniem, podejmowaniem działalności gospodarczej w turystyce i hotelarstwie oraz zapewnieniem bezpieczeństwa uczestników turystyki. Podstawy prawa i postępowania cywilizacyjnego. Umowy o świadczenie usług turystycznych i hotelarskich. Odpowiedzialność kontraktowa i deliktowa organizatorów turystyki i hotelarstwa. Karna ochrona bezpieczeństwa w turystyce i hotelarstwie. Ochrona prawna walorów turystycznych. Ustawa o usługach turystycznych. Akty normatywne dotyczące pilotażu i przewodnictwa. Ubezpieczenie w turystyce. Dostosowanie prawa polskiego do wymogów Unii Europejskiej. RUCH TURYSTYCZNY W POLSCE I NA ŚWIECIE Podstawowe pojęcia i definicje. Kryteria klasyfikacji zjawisk turystycznych. Potrzeby i motywy uprawiania turystyki. Uwarunkowania rozwoju turystyki. Charakterystyka podstawowych form ruchu turystycznego. Krajowy i zagraniczny ruch turystyczny. Wybrane rynki turystyczne, wybrani tour operatorzy krajowi i zagraniczni. Ustawa o usługach turystycznych. EKONOMIKA TURYSTYKI I HOTELARSTWA Przedmiot i zakres ekonomiki turystyki. Polityka państwa w zakresie turystyki i hotelarstwa. Turystyka i hotelarstwo w gospodarce narodowej i regionalnej. Podstawowe kategorie ekonomiczne w turystyce i hotelarstwie. Turystyka jako przedmiot wymiany zagranicznej państwa. Efekt mnożnikowy w turystyce. Przedsiębiorstwo turystyczne i hotelarskie jako kategoria rynkowa. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W TURYSTYCE I HOTELARSTWIE Komputeryzacja w turystyce i hotelarstwie. Oprogramowanie dla potrzeb turystyki i hotelarstwa. Internet w turystyce i hotelarstwie. Transport w turystyce. Standaryzacja usług turystycznych i hotelarskich. Rekomendacja, system konkursów. RACHUNKOWOŚĆ I SYSTEMY PODATKOWE W TURYSTYCE I HOTELARSTWIE Rachunkowość jako system informacyjny przedsiębiorstwa. Rachunkowość finansowa; zasady i podstawy prawne rachunkowości ; majątek i kapitały przedsiębiorstwa; bilans; przychody; koszty; wynik finansowy; rachunek zysków i strat; operacje gospodarcze, bilansowe i wynikowe. Rachunkowość zarządcza, klasyfikacja kosztów pełnych, rachunek kosztów zmiennych, analiza progu rentowności, kalkulacja cen, rachunek kosztów standardowych, budżetowanie i planowanie kosztów. VAT w usługach turystycznych. Kontroling i audyt wewnętrzny w przedsiębiorstwach turystycznych.

KONWERSATORIUM – wybrana tematyka turystyki i hotelarstwa współczesnego. SEMINARIUM DYPLOMOWE METODYKA NAUCZANIA PRZEDMIOTÓW TURYSTYCZNO-HOTELARSKICH PRAKTYKA W PRZEDSIĘBIORSTWIE HOTELARSKIM PRAKTYKA W PRZEDSIĘBIORSTWIE TURYSTYCZNYM Czesne: I semestr – 1 500 zł

II semestr – 1500 zł

III semestr – 750 zł STUDIA PODYPLOMOWE Organizacja i zarządzanie w turystyce, hotelarstwie i gastronomii SPRAWDŹ WARUNKI REKRUTACJI Rekrutacja on-line OPŁATA REKRUTACYJNA- 100 zł ABSOLWENCI WSSP – 0 zł Punkt rekrutacyjno – konsultacyjny: Lublin:

Wyższa Szkoła Społeczno- Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, Biuro Studiów Podyplomowych, pok. nr 42,

ul. Choiny 2, 20-816 Lublin

tel. 81 740 25 08

Zarządzanie w hotelarstwie i międzynarodowym biznesie turystycznym

Cel studiów

Specjalność ta umożliwia uzyskanie szerokiej wiedzy na temat zjawisk związanych z rozwojem turystyki w ujęciu globalnym. Międzynarodowy charakter fenomenu turystyki zostanie ukazany od strony finansowej i kulturowej.

Profil absolwenta

Absolwenci będą przygotowani do kierowania zespołem i zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach turystycznych. Jednocześnie nabędą umiejętności skutecznego komunikowania się, negocjowania oraz pracy w zespole. Znajdą pracę jako kadra zarządzająca przedsiębiorstwami świadczącymi usługi turystyczne: hotelami, restauracjami, biurami podróży, ośrodkami wypoczynkowymi, organizacjami i instytucjami turystycznymi. Będą mogli także podjąć pracę w instytucjach oraz organizacjach mających międzynarodowy charakter.

키워드에 대한 정보 zarządzanie w turystyce i hotelarstwie

다음은 Bing에서 zarządzanie w turystyce i hotelarstwie 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

See also  대원 한방 병원 | [대원재활한방병원 0825] 주와 같이 길 가는 것 - 나의 등 뒤에서 - 두손 들고 최근 답변 5개
See also  마가복음 3장 31 | [새벽예배 21.09.15] 하늘 가족, 교회 (마가복음 3장 31~35절) - 강주민 목사 답을 믿으세요

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie

  • 동영상
  • 공유
  • 카메라폰
  • 동영상폰
  • 무료
  • 올리기

Podstawowe #pojęcia #stosowane #w #hotelarstwie


YouTube에서 zarządzanie w turystyce i hotelarstwie 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Podstawowe pojęcia stosowane w hotelarstwie | zarządzanie w turystyce i hotelarstwie, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment