Kurs Na Pracownika Biura Podróży | Kurs Pracownika Biura Podróży 23 개의 정답

당신은 주제를 찾고 있습니까 “kurs na pracownika biura podróży – Kurs Pracownika Biura Podróży“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://ppa.charoenmotorcycles.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: ppa.charoenmotorcycles.com/blog. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 Kadry Turystyki 이(가) 작성한 기사에는 조회수 854회 및 666439 Like 개의 좋아요가 있습니다.

Table of Contents

kurs na pracownika biura podróży 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Kurs Pracownika Biura Podróży – kurs na pracownika biura podróży 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

KadryTurystyki.pl zapraszają na Kurs Pracownika Biura Podróży pod patronatem Polskiej Izby Turystyki.
1. Nie musisz mieć wykształcenia lub doświadczenia zawodowego związanego z turystyką.
2. Zajęcia prowadzą trenerzy, którzy pracują w biurach podróży – na konkretnych przykładach powiedzą, co musisz zrobić w danej sytuacji,
3. Nasz kurs skoncentrowany jest na umiejętnościach praktycznych.
4. Zajęcia prowadzimy nie tylko w sali szkoleniowej – zabieramy Ciebie do biura podróży abyś mógł na żywo zobaczyć, jak wyglądają standardy obsługi klienta,
5. Absolwenci otrzymują certyfikat ukończenia kursu pod patronatem Polskiej Izby Turystyki.

kurs na pracownika biura podróży 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

E-kurs pracownik biura podróży

E-kurs pracownik biura podróży w kategorii inne / Kursy e-learningowe. … Kurs pozwala nie tylko zapoznać się z podstawami turystyki ale też z zasadami …

+ 여기에 자세히 보기

Source: sklep24pm-managementgroup.pl

Date Published: 5/14/2021

View: 245

Pracownik biura podróży (e-learning) – JulaMedia.pl

Korzyści udziału w kursie: szybki dostęp do kursu po opłaceniu zamówienia przez tpay, opieka Trenera na platformie podczas udziału w kursie, kurs można …

+ 여기에 자세히 보기

Source: julamedia.pl

Date Published: 7/4/2022

View: 985

Pracownik biura podróży | SkutecznyKurs.pl

Strona Główna · Kursy / szkolenia · Edukacja · Edukacja – Pozostałe; https://skutecznykurs.pl/szkolenia/pracownik-biura-podrozy/Pracownik biura podróży.

+ 여기에 보기

Source: skutecznykurs.pl

Date Published: 2/29/2021

View: 620

Pracownik biura podróży – oświata wrocław

ELITARNY ZAWÓD – PRACA – ZWIEDZANIE Rozpoczęcie kursu: luty 2017. Kurs trwa ok. 2 miesięcy w systemie weekendowym. PRAKTYCZNA NAUKA SYSTEMÓW REZERWACYJNYCH

+ 여기를 클릭

Source: oswiata.wroc.pl

Date Published: 12/24/2021

View: 511

Kadry Turystyki – Services | Facebook

Kurs prowadzą doświadczeni instruktorzy zawodu, pracownicy biur podróży z przygotowaniem trenerskim. Stawiamy na praktykę! Kursy i szkolenia turystyczne w …

+ 여기에 더 보기

Source: www.facebook.com

Date Published: 2/17/2022

View: 2735

Akademia Rainbow – Kursy, szkolenia, oferty pracy w turystyce

Jesteśmy zespołem pasjonatów pracy w turystyce i stanowimy jednostkę szkoleniową biura podróży Rainbow. Prezentujemy uroki pracy na destynacji w czasie …

+ 여기에 보기

Source: akademiarainbow.pl

Date Published: 2/19/2021

View: 4171

주제와 관련된 이미지 kurs na pracownika biura podróży

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Kurs Pracownika Biura Podróży. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Kurs Pracownika Biura Podróży
Kurs Pracownika Biura Podróży

주제에 대한 기사 평가 kurs na pracownika biura podróży

  • Author: Kadry Turystyki
  • Views: 조회수 854회
  • Likes: 666439 Like
  • Date Published: 2020. 1. 1.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=K235OIRbwZY

Jak zostac pracownikiem biura podróży?

Od kandydatów oczekuje się minimum średniego wykształcenia, a mile widziane jest wykształcenie wyższe. Nie musi jednak ono ściśle wiązać się z turystyką i rekreacją. Dużym atutem mogą być ukończone studia językowe. W biurze podróży niezbędna jest znajomość funkcjonujących systemów rezerwacyjnych, takich jak np.

Jak nazywa się osoba pracująca w biurze podróży?

Pracownik biura podróży: specjalista ds. turystyki, konsultant.

Ile można zarobić w biurze podróży?

Przyjmuje się, że średnie zarobki pracownika biura podróży wynoszą około 3200 złotych brutto w ciągu miesiąca. Oznacza to, że co druga osoba pracująca na tym stanowisku otrzymuje wynagrodzenie mieszczące się w przedziale 2700-4500 złotych.

Jaki powinien być pracownik biura podróży?

Są to umiejętność pracy z ludźmi i czerpanie z tego satysfakcji, duża wiedza na temat geografii turystycznej świata, ciekawość świata i pasjonowanie się podróżami oraz stałe poszerzanie swojej wiedzy na temat turystyki, otwartość i umiejętność słuchania klienta, a także…

Jakie są stanowiska w biurze podróży?

Pracownik biura podróży to, więc nie tylko sprzedawca, ale i animator, kierownik, pilot wycieczki, prezenter oferty, doradca wakacyjny czy nawet pracownik ds. social media. Do najpopularniejszych stanowisk należy specjalista ds. obsługi klienta oraz manager oddziału.

O co pytają na rozmowie o pracę w biurze podróży?

Musimy wiedzieć jakie miasto leży w jakim kraju, między jakimi morzami, na jakim kontynencie itp. Dlatego przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej, warto powtórzyć geografię świata, zwracając szczególną uwagę na stolice różnych państw i ich położenie geograficzne, jakie wyspy należą do jakich krajów itp.

Czy praca w biurze jest trudna?

Odpowiadając na pytanie „czy praca biurowa jest trudna?” można odpowiedzieć – i tak, i nie. Wszystko zależy od Twojego, nastawienia, predyspozycji, umiejętności i powierzonych obowiązków. Początki zawsze bywają trudne, ale warto przez nie przebrnąć by przekonać się czy zajmowane stanowisko to na pewno „to”.

Jak zacząć pracę w turystyce?

Kursy, które proponowane są przez Kadry Turystyki spełniają wszelkie wymagania, abyś po ich zakończeniu mógł podjąć pracę w sektorze usług turystycznych. Zarówno kurs pilota wycieczek jak i rezydenta turystycznego przygotują Cię od strony merytorycznej i praktycznej.

Jakie są obowiązki pracownika biura podróży?

Do obowiązków pracownika biura podróży należy rezerwowanie świadczeń, gromadzenie i opracowywanie informacji o imprezach turystycznych7 i powiązanych z nimi usługach turystycznych19, zawieranie umów oraz prowadzenie działań z zakresu marketingu.

Czy w biurze podróży się placi?

Osoby wybierające tego typu wypoczynek jako główną zaletę podają przede wszystkim wygodę – klient płaci, touroperator załatwia za niego wszelkie formalności. Z najnowszych danych Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynika, że do czerwca biura podróży w Polsce sprzedały blisko dwa miliony wyjazdów (1,886 mln).

Ile zarabia pracownik w biurze?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 120 PLN brutto. Co drugi pracownik administracyjno – biurowy otrzymuje pensję od 3 500 PLN do 4 880 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych pracowników administracyjno – biurowych zarabia poniżej 3 500 PLN brutto.

Ile wynosi marża w turystyce?

Marża organizatora kształtuje się średnio na poziomie 12-16% ceny imprezy, a jego prawdziwy zarobek wynika ze skali sprzedaży. Inaczej jest w przypadku organizatorów nietypowych imprez, których nie znajdziecie w katalogach największych organizatorów.

Jakie wykształcenie do pracy w biurze?

W przypadku wykonywania zawodu pracownika biurowego, większość pracodawców oczekuje od kandydatów wykształcenia wyższego. Preferowane kierunki to administracja, zarządzanie, ekonomia lub prawo. W wielu firmach możliwe jest także zatrudnienie jeszcze w trakcie studiów.

Ile zarabia rezydent biura podróży?

Zarobki rezydenta w dużej mierze zależą od jego miejsca pracy i warunków zatrudnienia oferowanych przez biuro podróży. Podstawa zwykle nie jest wysoka (średnio między 2000 a 2500 zł), ale rezydenci mogą otrzymywać premie i dodatki. Zdarza się także, choć nieczęsto, że otrzymują napiwki od turystów.

Ile zarabia specjalista ds turystyki TUI?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 3 980 PLN brutto. Co drugi specjalista ds. turystyki otrzymuje pensję od 3 380 PLN do 4 900 PLN.

Jak zacząć pracę w turystyce?

Kursy, które proponowane są przez Kadry Turystyki spełniają wszelkie wymagania, abyś po ich zakończeniu mógł podjąć pracę w sektorze usług turystycznych. Zarówno kurs pilota wycieczek jak i rezydenta turystycznego przygotują Cię od strony merytorycznej i praktycznej.

Ile zarabia rezydent biura podróży?

Zarobki rezydenta w dużej mierze zależą od jego miejsca pracy i warunków zatrudnienia oferowanych przez biuro podróży. Podstawa zwykle nie jest wysoka (średnio między 2000 a 2500 zł), ale rezydenci mogą otrzymywać premie i dodatki. Zdarza się także, choć nieczęsto, że otrzymują napiwki od turystów.

Ile zarabia specjalista ds turystyki TUI?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 3 980 PLN brutto. Co drugi specjalista ds. turystyki otrzymuje pensję od 3 380 PLN do 4 900 PLN.

Jak wygląda praktyka w biurze podróży?

bilety posługiwanie sie rozkładami jazdy PKP, PKS, lotniczymi i promowymi, zapoznanie sie z systemami rezerwacyjnymi, korzystanie z informacji podróżniczej, samodzielna praca w charakterze referenta turystycznego pod nadzorem pracownika biura, wystawianie faktur VAT i faktur.

See also  간단한 저녁 요리 | [Sub] 정말 '크리미'해요. 집에서 간단하게 색다른 오므라이스!! 답을 믿으세요

E-kurs pracownik biura podróży

Kurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych pracą w biurach podróży, zajmowaniem się przygotowywaniem i prezentowaniem ofert imprez turystycznych przyszłym wczasowiczom. Kurs pozwala nie tylko zapoznać się z podstawami turystyki ale też z zasadami programowania imprez i usług turystycznych, kalkulacji kosztów imprezy turystycznej jak i zasad współpracy z touroperatorami. Omówimy także profity każdego pracownika biura podróży jakim jest Study tours jak również najważniejsze funkcje sytemu rezerwacyjnego MerlinX. Kurs zawiera także informacje o obowiązujących przepisach w zakresie organizacji imprez turystycznych jak również nowych przywilejów dla turystów i obowiązków nałożonych przez przepisy na biura podróży.

Organizator kursu;

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne P&M Management Group

Forma kształcenia – samokształcenie

Egzamin końcowy – brak

Sposób i forma ukończenia kursu:

aktywny udział słuchaczy w zajęciach na platformie szkoleniowej

przerabianie materiału szkoleniowego

naukę własną słuchacza

wykonanie i zaliczenie prac kontrolnych w postaci testów, zadań lub innych form.

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich prac kontrolnych i testów uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu.

Program kursu

Wprowadzenie do turystyki Regulacje prawne dotyczące turystyki w Polsce i UE Rodzaje imprez i usług turystycznych Rynek touroperatorów, zasady współpracy z touroperatorami, wzór umowy Study tours, inne Wybrane dokumenty umożliwiające podróżowanie Zadania i obowiązki pracownika biura podróży Zasady obsługi klienta i technik sprzedaży w biurze podróży Zasady programowania imprez i usług turystycznych: przykłady przygotowywania oferty programowej imprez turystycznych Komputerowe systemy rezerwacyjne, w tym MerlinX – omówienie wybranych funkcji systemu Kalkulowanie kosztów imprez i usług turystycznych, przykłady. Ubezpieczenia w turystyce, pakiety ubezpieczeniowe, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, obowiązkowe szczepienia dla podróżnych

Dodatkowe informacje:

Czas kursu: 30 godzin lekcyjnych do zrealizowania w ciągu 60 dni.

Materiały szkoleniowe udostępniane kursantom zgodnie z planem szkolenia.

Uczestnik kursu otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej

Dostęp do platformy edukacyjnej 24 godz., 7 dni w tygodniu.

Najkrótszy możliwy termin ukończenia kursu: 30 dni

Zaświadczenie uznawane w Polsce i za granicą

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia listownie na wskazany adres zamieszkania. Brak dodatkowych opłat za zaświadczenie, i przesyłkę. Szczegóły uczestnictwa w kursie na stronie www.pm-managementgroup.pl

Pracownik biura podróży (e-learning)

Opis

Kurs – Pracownik biura podróży

Zapisz się na kurs i rozpocznij naukę już TERAZ!

Kategoria: Praca i Kariera/Obsługa Klienta

Typ szkolenia: E-learning , ćwiczenia i zadania warsztatowe do wykonania na platformie do nauki

ZOBACZ NASZYCH KLIENTÓW kliknij

Cel: Podstawowym celem kursu jest dostarczenie jego uczestnikom niezbędnej wiedzy, wymogów stawianych pracownikom biur podróży, zasad funkcjonowanie biur podróży w Polsce, aktualnych regulacji prawnych, zasad profesjonalnej obsługi klienta, wybranych systemów rezerwacji, wybranych dokumentów upoważniających do podróżowania oraz zasad bezpieczeństwa w trakcie podróżowania.

Jak zapisać się na kurs?

Kliknąć „zamów teraz” i wypełnić formularz zamówienia. W odpowiedzi na adres email zostaje wysłane potwierdzenie zamówienia (faktura proforma). Po zaksięgowaniu na koncie firmy należności za szkolenie Uczestnik otrzymuje indywidualne dane dostępowe do szkolenia (login, hasło, link do szkolenia). e-mail [email protected]

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. roboczych od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Aktywność czasowa: 18 h zegarowych.Kontroler czasu znajduje się na stronie z kursem.

Miejsce: Dostęp do kursu 24 h/dobę na platformie szkoleniowej Dostęp do kursu 24 h/dobę na platformie szkoleniowej jakubfrankiewicz.pl przez okres 14 dni od dnia otrzymania dostępów do szkolenia. W dowolnym tempie można wykonać kurs.

Uczestnik na platformie do nauki zapoznaje się z: prezentacjami praktycznymi w j.polskim, filmami instruktażowymi, plikami merytorycznymi (pdf lub doc.),grafikami/zdjęciami/raportami, przykładami praktycznymi, poradami/wskazówkami/artykułami, planszami edukacyjnymi, aktami prawnymi, testami i zadaniami praktycznym.

Program szkolenia:

1. Działalność biur podróży w Polsce

Najważniejsze pojęcia i zasady stosowane w usługach turystycznych,

Przydatne informacje na temat rynku turystyki w Polsce i na świecie,

„Kodeks” Dobrej Praktyki Zarządzania w organizacjach turystycznych,

Przestrzeganie warunków świadczenia usług turystycznych w Polsce.

2. Regulacje prawne dotyczące turystyki w Polsce i UE

3. Wybrane dokumenty umożliwiające podróżowanie

Nowy dowód osobisty,

Stary dowód osobisty,

Paszport i jego zabezpieczenia,

Paszport dyplomatyczny,

Paszport służbowy MSZ,

Genewski Dokument Podróży,

Polski dokument podróży dla cudzoziemców,

Mały Ruch Graniczny,

Karta Pobytu i Dokument potwierdzający prawo stałego pobytu.

4. Pracownik biura podróży – przygotowanie do pracy

Pracownik Biura Podróży – wymagania zawodowe,

Mowa ciała w praktyce,

Zasady autoprezentacji,

Sytuacje konfliktowe,

Stres w pracy.

5. Zasady obsługi klienta w biurze podróży

Sprzedawca – role i zadania,

Bariery w komunikacji,

Rodzaje klientów,

Wybrane profile klientów biur podróży,

Zasady argumentacji w ofercie handlowej,

Polacy w podróży,

Najważniejsze informacje na temat ofert biur podróży,

Przydatne narzędzia w codziennej pracy w biurze podróży,

Usługi turystyczne a prawa konsumenta,

Zasady reklamacji w biurze podróży,

Tabela frankfurcka,

Rejestr klauzul niedozwolonych w turystyce,

Prawa pasażerów – Najczęściej zadawane pytania.

6. Wybrane systemy rezerwacji

Kod linii lotniczych IATA,

Kod lotniska IATA,

Unijna czarna lista linii lotniczych,

MerlinX – Wybrane funkcje systemu,

TOM – wybrane funkcje systemu.

7. Niebezpieczeństwa i zagrożenia dla podróżnych

Obowiązkowe szczepienia dla podróżnych,

Ubezpieczenia turystyczne.

8. Ćwiczenia i testy praktyczne.

Grupa docelowa:

Przyszli pracownicy biur podróży,

Obecni pracownicy biur podróży,

Przyszli agenci turystyczni,

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą,

Studenci.

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje rejestrowane papierowe zaświadczenie ukończenia szkolenia z hologramem wg wzoru MEN §18 ustawy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U z 2014 r.poz 622). Na dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się on-line. Zaświadczenie akceptowane przez instytucje prywatne i państwowe.

Poziom zaawansowania: podstawowy/średniozaawansowany

Kurs zawiera min.:

Lekcje wyjaśniające najważniejsze zagadnienia,

Prezentacje multimedialne,

Materiały multimedialne,

Słowniki,

Plansze edukacyjne,

Zadania warsztatowe.

Warunki ukończenia kursu:

Dokładne zapoznanie się z wszystkimi materiałami w kursie oraz uzyskanie pełnej aktywności czasowej na platformie zgodnie z ofertą,

Wykonanie każdego testu i zadania warsztatowego na min. 80%.(3 próby każdego testu i 3 egzaminu końcowego)

Pracownik biura podróży

Pracownik biura podróży (warsztat elearning)

Zapisz się na szkolenie i rozpocznij naukę już TERAZ!

Typ szkolenia: E-learning,testy i zadania praktyczne na platformie do nauki

Koszt szkolenia: 160 zł brutto/os.

Cel: Podstawowym celem szkolenia jest dostarczenie jego uczestnikom niezbędnej wiedzy, wymogów stawianych pracownikom biur podróży, zasad funkcjonowanie biur podróży w Polsce, aktualnych regulacji prawnych, zasad profesjonalnej obsługi klienta, wybranych systemów rezerwacji, wybranych dokumentów upoważniających do podróżowania oraz zasad bezpieczeństwa w trakcie podróżowania.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie?

Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. roboczych od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Aktywność czasowa w szkoleniu Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 24 – godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej jakubfrankiewicz.pl przez okres 14 dni od dnia otrzymania dostępów do szkolenia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia zgodne ze wzorem MEN §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U z 2014 r.poz 622) wysyłane pocztą.

Program szkolenia:

1. Działalność biur podróży w Polsce

Najważniejsze pojęcia i zasady stosowane w usługach turystycznych,

Przydatne informacje na temat rynku turystyki w Polsce i na świecie,

„Kodeks” Dobrej Praktyki Zarządzania w organizacjach turystycznych,

Przestrzeganie warunków świadczenia usług turystycznych w Polsce.

2. Regulacje prawne dotyczące turystyki w Polsce i UE

3. Wybrane dokumenty umożliwiające podróżowanie

Nowy dowód osobisty,

Stary dowód osobisty,

Paszport i jego zabezpieczenia,

Paszport dyplomatyczny,

Paszport służbowy MSZ,

Genewski Dokument Podróży,

Polski dokument podróży dla cudzoziemców,

Mały Ruch Graniczny,

Karta Pobytu i Dokument potwierdzający prawo stałego pobytu.

4. Pracownik biura podróży – przygotowanie do pracy

Pracownik Biura Podróży – wymagania zawodowe,

Mowa ciała w praktyce,

Zasady autoprezentacji,

Sytuacje konfliktowe,

Stres w pracy.

5. Zasady obsługi klienta w biurze podróży

Sprzedawca – role i zadania,

Bariery w komunikacji,

Rodzaje klientów,

Wybrane profile klientów biur podróży,

Zasady argumentacji w ofercie handlowej,

Polacy w podróży,

Najważniejsze informacje na temat ofert biur podróży,

Przydatne narzędzia w codziennej pracy w biurze podróży,

Usługi turystyczne a prawa konsumenta,

Zasady reklamacji w biurze podróży,

Tabela frankfurcka,

Rejestr klauzul niedozwolonych w turystyce,

Prawa pasażerów – Najczęściej zadawane pytania.

6. Wybrane systemy rezerwacji

Kod linii lotniczych IATA,

Kod lotniska IATA,

Unijna czarna lista linii lotniczych,

MerlinX – Wybrane funkcje systemu,

TOM – wybrane funkcje systemu.

7. Niebezpieczeństwa i zagrożenia dla podróżnych

Obowiązkowe szczepienia dla podróżnych,

Ubezpieczenia turystyczne.

8. Ćwiczenia i testy sprawdzające

Grupa docelowa:

Przyszli pracownicy biur podróży,

Obecni pracownicy biur podróży,

Przyszli agenci turystyczni,

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą,

Studenci.

Poziom zaawansowania: podstawowy / średniozawansowany

Szkolenie zawiera min.:

Lekcje wyjaśniające najważniejsze zagadnienia,

Prezentacje multimedialne,

Materiały multimedialne,

Słowniki,

Plansze edukacyjne,

Zadania warsztatowe.

Warunki ukończenia:

– dokładne zapoznanie się z wszystkimi materiałami w szkoleniu oraz uzyskanie pełnej aktywności czasowej na platformie zgodnie z ofertą

– wykonanie zadań warsztatowych

Korzyści udziału w szkoleniu:

– możliwość przystąpienia do szkolenia w każdym momencie,

– szkolenie można wykonać nawet w 3 dni,

– nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia i zadania warsztatowe wykonuje się na platformie szkoleniowej,

– możliwość samodzielnego decydowania o czasie i tempie nauki,

– materiały szkoleniowe w różnych ciekawych formach

Zapisy

SZKOLENIA I WYDAWNICTWO JulaMedia

http://julamedia.pl/produkt/pracownika-biura-podro zy-warsztat-e-learning/

Dział szkoleń 794 794 008 (pn-pt 8.30-16.30)

Pracownik biura podróży

Kurs trwa ok. 2 miesięcy

w systemie weekendowym

Rozpoczęcie kursu: luty 2017Kurs trwa ok. 2 miesięcyw systemie weekendowym ELITARNY ZAWÓD – PRACA – ZWIEDZANIE

PRAKTYCZNA NAUKA

SYSTEMÓW REZERWACYJNYCH

profesjonalna kadra – trenerzy właściciele i pracownicy biur podróży

68 godz. ćwiczeń i wykładów,

zajęcia terenowe – lotnisko, hotel, autokar

zaświadczenie o ukończeniu kursu

zajęcia: soboty i niedziele

minimalna liczba uczestników 10 osób

Szczegółowe informacje :

Edward Bieleńko tel.kom. 601 64 15 23

Program autorski :

Jak otworzyć biuro podróży – agencję turystyczną ?

– otwieranie działalności, podpisywanie umów z organizatorami turystyki.

Organizacja pracy biura podróży.

Podstawowe zagadnienia związane z turystyką zorganizowaną.

– ustawa o usługach turystycznych oraz jej zastosowanie w sytuacjach sprzedażowych, prawa i obowiązki agenta turystycznego oraz organizatora.

– pakiet turystyczny.

Warunki uczestnictwa organizatorów oraz ich zastosowanie w obsłudze klienta.

– podstawy prawa w turystyce.

– kody lotnisk używane w sprzedaży. Kody linii lotniczych i podstawowe informacje na temat lotnisk i etapów odprawy na lotniskach.

Przepisy związane z transportem lotniczym – bezpieczeństwo.

– analiza ofert organizatorów współpracujących z danym biurem agencyjnym, ocena ich oferty oraz informacje praktyczne pomocne w sprzedaży.

Obsługa ruchu turystycznego.

Praca pilota i rezydenta – rola, funkcje i zadania.

Sytuacje losowe, zdarzenia losowe – ochrona klienta.

Transport w turystyce: lotniczy, autokarowy.

Systemy rezerwacyjne, praktyczne ćwiczenia w sali komputerowej:

Blue Vendo, Merlin X, Secur, Sart, Sykon

Techniki sprzedaży i etapy rozmowy sprzedażowej.

Wstęp do sprzedaży.

– etapy rozmowy sprzedażowej

– typy klientów, zamykanie i finalizowanie rozmów sprzedażowych, odgrywanie scenek klient – sprzedawca.

Produkt turystyczny-kierunki bliskiego zasięgu, walory turystyczne, ceny, wycieczki fakultatywne, charakter i forma infrastruktury turystycznej, wycieczki objazdowe.

Oferta przelotów czarterowych.

Produkt na dojazd własny

Produkt turystyczny- kierunki dalekiego zasięgu, walory turystyczne, ceny, wycieczki fakultatywne, charakter i forma infrastruktury turystycznej, wycieczki objazdowe.

Ćwiczenia i warsztaty obejmują:

Pracę na systemach rezerwacyjnych. Odgrywanie scenek sprzedażowych na wszystkich etapach rozmowy z klientem. Badanie potrzeb klienta i korelowanie ich z najbardziej trafną ofertą

Zamykanie sprzedaży. Assessment Center

Podczas ćwiczeń rozmowy sprzedażowe są nagrywane, a następnie wspólnie analizowane i oceniane. Następuje wyciągnięcie wniosków i odwołanie się do etapów rozmowy sprzedażowej.

Omówienie wyników oraz wręczanie certyfikatów.

Szczegółowe informacje:

Kierownik kursu : mgr Edward Bieleńko tel. kom. 601641523

cena: 700 zł – uczniowie wszkół średnich, studenci 750 zł pozostałe osoby

(możliwa opłata w 2 ratach min. 350 zł miesięcznie)

Płatności za kurs na konto firmy:

“Oświata” Spółdzielnia Pracy ul.Kolejowa 36, 53-508 Wrocław

BZ WBK S.A. I O/Wrocław 59 1090 2398 0000 0006 0800 0825 (z dopiskiem: kurs pracownika B.P.)

UWAGA PROMOCJA !

Dla absolwentów Kursu istnieje możliwość uzyskania uprawnień

Wychowawcy Wypoczynku Dzieci i Młodzieży w cenie promocyjnej 70 zł/os

Formularz zgłoszeniowy

Pracownik Biura Podróży

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik biura podróży zajmuje się prezentacją i sprzedażą dostępnych usług turystycznych oraz kompleksową obsługą i budowaniem trwałych relacji z klientami firmy. Do jego obowiązków należy także przygotowywanie nowych ofert, zawieranie umów, a niekiedy prowadzi także działania z zakresu marketingu i promocji oraz wizytuje miejsca turystyczne pod kątem ich późniejszego włączenia do gamy oferowanych produktów, tzw. study tour.

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekuje się minimum średniego wykształcenia, a mile widziane jest wykształcenie wyższe. Nie musi jednak ono ściśle wiązać się z turystyką i rekreacją. Dużym atutem mogą być ukończone studia językowe.

W biurze podróży niezbędna jest znajomość funkcjonujących systemów rezerwacyjnych, takich jak np. Merlinx, Tom czy Secur, ubezpieczeń turystycznych, zarówno z punktu widzenia klienta, jak i samego biura, oraz szeroka wiedza turystyczno-geograficzna. W ten sposób można lepiej doradzić klientowi bezpieczną i najkorzystniejszą dla niego ofertę.

WARUNKI PRACY

Pracownik codzienne obowiązki wykonuje najczęściej w biurze lub oddziale firmy. Ma stały kontakt – osobisty, telefoniczny lub mailowy – z klientami, a także innymi podmiotami funkcjonującymi w branży, np. centrami rezerwacji, touroperatorami, liniami lotniczymi, hotelami czy ubezpieczycielami.

Pojawiać się mogą także wyjazdy służbowe, czyli wspomniane już wcześniej study tour. Trwają one najczęściej ok. tygodnia, a największe ich natężenie jest wiosną, przed startem sezonu turystycznego.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Istnieją trzy rodzaje agencji branżowych, w których można znaleźć zatrudnienie. Pierwsza z nich to tradycyjne biuro podróży oferujące tylko sprzedaż wycieczek i usług turystycznych oferowanych przez inne podmioty. Druga to touroperatorzy zajmujący się samodzielnym organizowaniem wyjazdów. Są też tzw. biura full service, które łączą obie ww. formy działalności.

ZAROBKI

Pracownicy zatrudnieni w biurach podróży zarabiają średnio w przedziale 1,5–3 tys. zł miesięcznie. Mediana płac wynosi 2,2 tys. zł. Jest to pensja podstawowa, gdyż wynagrodzenie w tym sektorze składa się także z prowizji od uzyskanego obrotu. Może być ona liczona od obrotu całego biura lub stanowić procent wartości sprzedanych wycieczek.

Pracownik biura podróży: specjalista ds. turystyki, konsultant

Pracownik biura podróży może kojarzyć się z osobą, która pracując zwiedza świat. Ten zawód nie polega na zwiedzaniu świata, chociaż daje ogromne możliwości jego poznawania! Musisz zdobyć wiedzę, aby rzetelnie doradzić klientom w wyborze wycieczki lub wczasów. Musisz mieć sporo cierpliwości, bowiem nie każdy klient podejmuje decyzję od razu. Musisz być przygotowany na pracę pod presją czasu, bowiem w turystyce nie znasz dnia ani godziny kiedy coś się wydarzy i trzeba będzie pomóc Twoim turystom. Czy jesteś na to gotowy?

Praca i zarobki w biurach podróży

Autor

Ekspert – wfirma.pl Artykuły autora

Objęcie stanowiska pracownika biura podróży to idealna praca dla wszystkich tych, którzy pragną pogłębiać wiedzę na temat świata i dzielić się nią z innymi ludźmi. Sprawdź jaka jest praca i zarobki w biurach podróży oraz jakie wymagania należy spełniać, aby móc podjąć pracę w tym zawodzie.

Praca i zarobki w biurach podróży

Praca w biurze podróży polega głownie na prezentacji i sprzedaży wycieczek klientom, którzy poszukują ciekawych kierunków turystycznych. Jednak nie jest to jedyne stanowisko, jakie można obejmować w tej branży. Specjalista ds. obsługi klienta jest niewątpliwie najpopularniejszym zawodem, ponieważ taki pracownik biura podróży odpowiada za realizację kilku funkcji – oprócz sprzedawcy biletów, pełni także rolę doradcy, a czasami nawet historyka. Osoba wykonująca ten zawód wybiera najlepiej dostosowaną ofertę lub dokonuje jej personalizacji – poprzez dopieranie i skreślanie konkretnych opcji.

Praca w biurze podróży wiąże się także z zarządzaniem rezerwacjami i udzielaniem informacji dotyczących warunków wyjazdów. Dobry pracownik biura podróży powinien być w stanie rozpoznać oczekiwania z jakimi przyszedł klient i spróbować dostosować możliwie jak najlepszą ofertę. Jednak stanowisko związane z obsługą klienta nie jest jedynym stanowiskiem, jakie można objąć podczas poszukiwania pracy w biurze podróży. W każdym biurze wymagana jest także obecność osób, które skomponują oferty, będą odpowiedzialne za marketing oraz zadbają o klienta w czasie wycieczki. Coraz częściej zatrudnia się również osoby, które będą w stanie wypromować biuro podróży w social mediach – gdyż jest to obecnie bardzo popularny środek przekazu. Obowiązki, jakie należy wykonywać podczas pracy w biurze podróży, tworzą więc zupełnie różnie stanowiska do obsadzenia.

Zarobki w biurach podróży

Jak w każdej pracy, tak i w biurze podróży, bardzo ważną kwestią jest otrzymywane wynagrodzenie. Przyjmuje się, że średnie zarobki pracownika biura podróży wynoszą około 3200 złotych brutto w ciągu miesiąca. Oznacza to, że co druga osoba pracująca na tym stanowisku otrzymuje wynagrodzenie mieszczące się w przedziale 2700-4500 złotych. Około 25% osób zatrudnionych w biurach podróży zarabia natomiast mniej niż 2700 złotych, a 1/4 wszystkich pracowników to osoby, których wynagrodzenie przekracza 4500 złotych brutto w ciągu miesiąca.

POLECAMY Ogłoszenia o pracę z całej Polski Poznaj wybrane oferty pracodawców

Poznaj wybrane oferty pracodawców Weź udział w rekrutacji

Weź udział w rekrutacji Podziel się opinią zobacz ogłoszenia Dowiedz się ile możesz zarabiać w innej firmie na takim samym stanowisku

Jak zostać pracownikiem biura podróży?

Jeśli myślisz o rozpoczęciu pracy w biurze podróży, to musisz przede wszystkim posiadać odpowiednie umiejętności. Jeśli chodzi o wykształcenie związane z turystyką, to nie jest one wymagane, ale stanowi dodatkowy atut i może być ważne z punktu widzenia pracodawcy. Istnieje grupa wspólnych cech i kompetencji, które musi posiadać każdy pracownik, niezależnie od obejmowanego stanowiska. Jakie to cechy? Przede wszystkim umiejętność pracowania z ludźmi, duża wiedza geograficzna, ciekawość świata oraz pasja do podróżowania. Bardzo ważne jest także stałe poszerzanie swojej wiedzy i nieustanne dokształcanie się. Często przydatny jest także brak lęku przed lataniem, ponieważ wówczas pracownik może liczyć na dodatkowe benefity ze strony pracodawcy – takie jak wyjazdy szkoleniowe, dzięki którym poszerzy swoją wiedzę na temat danego miejsca, pozna hotele i oferowane atrakcje turystyczne w danym regionie.

Praca w biurze podróży – zarobki, wymagania. Gdzie szukać ofert?

Chciałbyś zarabiać na życie podróżowaniem?

Szukasz pracy związanej z branżą turystyczną?

Nic nie trzyma Cię w Polsce i myślisz o tym, aby przez jakiś czas mieszkać za granicą?

Praca w biurze podróży może być dla Ciebie idealna!

Dzięki niej możesz postawić pierwsze kroki na drodze do swojego wymarzonego zawodu i… stylu życia.

Z tego artykułu dowiesz się:

jakie wymagania musisz spełniać, aby zdobyć pracę w biurze podróży

na czym w praktyce polega ta praca

ile zarabia się w biurze podróży (także pracując w ramach franczyzy)

gdzie szukać ofert pracy

jak napisać skuteczne CV i list motywacyjny do pracy w biurze podróży.

Chcesz od razu przygotować CV i list motywacyjny do pracy w biurze podróży? Skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz profesjonalne wzory do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz CV i list motywacyjny w 5 minut tutaj.

Zobacz inne wzory, stwórz CV oraz list motywacyjny i pobierz dokumenty w PDF tutaj

Oto opinia Gosi — jednej z użytkowniczek naszego kreatora: Dzięki takiemu świetnemu CV i listowi dostałam super pracę bardzo szybko! Stwórz CV teraz

1

Praca w biurze podróży — jakie wymagania musisz spełniać? Jak wygląda ta praca?

Już teraz wiesz, że chciałbyś pracować w biurze podróży i zastanawiasz się, jaką wybrać ścieżkę edukacji?

Oczywiście w tej pracy wykształcenie związane z turystyką jest dodatkowym atutem, jednak nie jest ono wymogiem. Przekonuje nas o tym Klaudia Trusińska, były pracownik jednego z największych biur podróży.

Najlepiej wybrać studia ściśle powiązane z turystyką lub geografią świata (turystyka i rekreacja, geografia turyzmu itp.), jednak według mnie najważniejszym aspektem jest zainteresowanie tematyką podróżniczą, wiedza o świecie i chęć ciągłego jej poszerzania. Klaudia Trusińska były pracownik jednego z największych biur podróży

Pamiętaj, że do pracy w biurze podróży możesz się kształcić na własną rękę, na różnego rodzaju kursach.

Duży projekt szkoleniowy prowadzi touroperator Rainbow, tzw. Akademię Rainbow. Znajdziesz tam szeroką ofertę kursów na stanowiska takie jak pilot wycieczek, animator czasu wolnego czy też rezydent turystyczny, a także szkolenia — np. English for Tourism.

No właśnie, musisz wiedzieć, że w biurze podróży możesz wybrać ścieżki rozwoju różnego rodzaju.

Biura podróży oferują wiele możliwości pracy: od pilotów wycieczek, przez rezydentów (opiekujących się turystami wypoczywającymi w hotelach), po pracowników biura w poszczególnych działach: obsługi klienta (biura sprzedaży, infolinia) czy tworzenia produktu (działy zajmujące się kontraktami z hotelami, liniami lotniczymi, tworzeniem programów wycieczek itp.). Klaudia Trusińska były pracownik jednego z największych biur podróży

Jakie wymagania musi spełniać przyszły pracownik biura podróży?

Wymagane umiejętności mogą być różne zależnie od zajmowanego stanowiska, jednak istnieje grupa wspólnych cech i kompetencji, które można określić mianem must have.

Jakich?

Są to umiejętność pracy z ludźmi i czerpanie z tego satysfakcji, duża wiedza na temat geografii turystycznej świata, ciekawość świata i pasjonowanie się podróżami oraz stałe poszerzanie swojej wiedzy na temat turystyki, otwartość i umiejętność słuchania klienta, a także… brak lęku przed lataniem. Klaudia Trusińska były pracownik jednego z największych biur podróży

Ta ostatnia cecha łączy się z dodatkowymi benefitami, na jakie może liczyć pracownik biura podróży.

Chodzi m.in. o wyjazdy szkoleniowe (tzw. Study Tour), dzięki którym pracownicy poznają hotele i oferowane atrakcje turystyczne w danym regionie.

Dzięki nim pracownik poszerza swoją wiedzę niezbędną podczas codziennej pracy.

Bardzo często biura podróży oferują swoim pracownikom także możliwość wyjazdu na urlop do hotelu lub na wycieczkę objazdową ze swojej oferty w niższej cenie.

Wskazówka: Szukasz zatrudniania za granicą na ferie lub wakacje? Zastanawiasz się, gdzie wyjechać i jak bezpiecznie wybrać pracodawcę? Niezbędne wskazówki znajdziesz w naszych artykułach o pracy sezonowej (tutaj), a także pracy wakacyjnej (tutaj).

Jednak praca w biurze podróży daje również inne, mniej „namacalne” benefity.

Najfajniejsze jest spełnianie podróżniczych marzeń klientów poprzez dopasowanie ofert wyjazdów do ich potrzeb. Takie zadanie mają w głównej mierze konsultanci pracujący w biurach stacjonarnych i na infolinii touroperatora. Najwięcej radości z wykonywanej pracy dostarcza zadowolenie klientów, którzy po powrocie z urlopu chętnie dzielą się swoimi wrażeniami i dziękują za pomoc w wyborze kierunku i rodzaju wypoczynku. Klaudia Trusińska były pracownik jednego z największych biur podróży

Oczywiście praca ta nie jest tylko nieustającą sielanką.

I nie chodzi tylko o konieczność opanowania wiedzy na temat wszystkich kierunków wyjazdów, jakie oferuje biuro podróży.

Najtrudniejsza jest praca z trudnym klientem, który jak chyba w każdej branży, potrafi zadać nietypowe pytanie lub mieć zbyt wygórowane wymagania, których możemy nie być w stanie spełnić. Klaudia Trusińska były pracownik jednego z największych biur podróży

O ciemnych stronach pracy w biurze podróży pisze autorka bloga specjalistkaodwakacji.pl.

Zwraca ona uwagę na to, że „za obiecywane w ogłoszeniach wyjazdy studyjne trzeba płacić, wartościowe szkolenia zdarzają się rzadko, możliwości awansu jest niewiele lub w ogóle, a klienci są trudni i niewierni”.

Z jej relacji wynika, że praca w biurze podróży niestety często ogranicza się do wpatrywania się w komputer i wypełniania setek tabelek, rachunków oraz rozliczeń.

Chcesz na stałe pracować za granicą, niekoniecznie dla biura podróży? Dowiedz się, jakie masz opcje i który kierunek warto wybrać: Jak znaleźć pracę za granicą (także bez znajomości języka)?

2 Praca w biurze podróży — zarobki

Z danych serwisu Wynagrodzenia.pl wynika, że mediana miesięcznych zarobków specjalistów ds. turystyki wynosi 3180 zł brutto. Oznacza to, że 50% pracowników zarabia mniej, a 50% — więcej.

Około 25% specjalistów ds. turystyki zarabia powyżej 4050 zł brutto.

Podobne pensje są oferowane na innych stanowiskach w biurach podróży. Pilot wycieczek turystycznych może zarobić średnio około 3600 zł brutto, a rezydent ok. 4000 zł brutto.

Duży różnice pojawiają się w wynagrodzeniu animatorów czasu wolnego — od ok. 1500 do ponad 4000 zł brutto.

Lepiej zarabia się na wyższych stanowiskach. Z raportu Hays wynika, że w przypadku kierowników ds. sprzedaży w turystyce najczęściej oferowana pensja wynosi 7000 zł brutto.

Wysokość wynagrodzenia zależy zazwyczaj od miejsca pracy, wielkości zatrudniającej Cię firmy, doświadczenia oraz właśnie stanowiska.

Jak sprawa zarobków wygląda w przypadku popularnego w tym biznesie prowadzenia biura podróży w ramach franczyzy?

Po odję­ciu mie­sięcz­nych kosz­tów franczyzobiorca ma szansę wyge­ne­ro­wać zysk prze­kra­cza­jący 10 tys. zł netto. Oczywiście wszystko zależy od jego umiejętności sprzedażowych, liczby klientów, lokalizacji biura, wysokości prowizji etc.

Wskazówka: Szczegółowy poradnik o tym, jak uzyskać wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych znajdziesz na stronie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii tutaj.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o zakładaniu firmy? Zajrzyj do naszego poradnika: Jak założyć własną działalność gospodarczą? Z jakimi kosztami musisz się liczyć?

Estetyczne, profesjonalne CV do pracy w biurze podróży szybko stworzysz w naszym generatorze. Znajdziesz tam oryginalne szablony do wypełnienia i przykłady do wykorzystania. Stwórz CV w generatorze tutaj.

Zobacz inne szablony, stwórz CV i pobierz dokument w PDF tutaj

3 Oferty pracy w biurze podróży. Gdzie ich szukać?

Wiele osób po prostu wpisuje w Google „praca biuro podróży Warszawa” lub „praca w biurze podróży Kraków”.

Jednak w ten sposób trafiają na najbardziej oblegane oferty pracy.

W pierwszej kolejności najlepiej odwiedzić strony z ofertami pracy Twoich wymarzonych agencji turystycznych.

Poniżej znajdziesz przykłady serwisów rekrutacyjnych popularnych biur podróży:

Warto również sprawdzić aktualne ogłoszenia w wyszukiwarce ofert pracy w turystyce na stronie tur-info.pl. Aby być na bieżąco, śledź także facebookowy profil serwisu „Praca w turystyce”.

Jeśli nie znalazłeś w ten sposób ciekawych ofert, skorzystaj również z takich serwisów jak:

Wciąż zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Zajrzyj do naszego poradnika: Czym się kierować, planując, kim chcesz zostać w przyszłości?

4 Jak napisać CV i list motywacyjny do pracy w biurze podróży?

Najlepsze oferty pracy w agencjach turystycznych przyciągają wielu kandydatów.

Aby zdobyć stanowisko, musisz wyróżnić się na tle swoich konkurentów.

CV i list motywacyjny to świetna okazja, aby zrobić na pracodawcy dobre pierwsze wrażenie!

Jak stworzyć skuteczne CV i list motywacyjny do biura podróży?

1. Nawiązuj do wymagań w ofercie pracy.

W pierwszej kolejności opisz te doświadczenia i umiejętności, o których pracodawca wspomina w ogłoszeniu. W ten sposób pokażesz mu, że jesteś idealnym kandydatem i nie wysyłasz masowo identycznych dokumentów. Więcej dowiesz się w poradniku: Jak napisać CV na podstawie oferty pracy?

2. Dodaj do CV tzw. podsumowanie zawodowe.

To świetny sposób na to, aby wyróżnić swoje CV. Podsumowanie zawodowe to po prostu krótki opis Twoich kluczowych kompetencji, doświadczeń i osiągnięć. Więcej szczegółów znajdziesz w artykule: Jak napisać podsumowanie z celami zawodowymi?

3. Skup się na konkretnych kompetencjach.

Takie informacje jak „odporność na stres” lub „kreatywność” mówią pracodawcy niewiele i są trudne do zweryfikowania. Poza tym może wpisać je niemal każdy kandydat. Postaw na twarde umiejętności i sukcesy (np. zwiększenie miesięcznej sprzedaż o 12%). Tutaj dowiesz się, jak napisać skuteczny życiorys: Wzór idealnego CV z przykładami i praktycznymi poradami.

4. W liście motywacyjnym udowodnij, że jesteś idealnym kandydatem.

List motywacyjny to świetna okazja, aby pokazać pracodawcy, że naprawdę zależy Ci na danym stanowisku. Pamiętaj jednak, aby nie przepisywać treści CV. Skup się na konkretnych korzyściach, które możesz przynieść firmie. Tutaj dowiesz się, jak to zrobić: Jak napisać krótki list motywacyjny, który zawiera najważniejsze informacje?

5. Zadbaj o wygląd CV i listu.

Pamiętaj, że te dokumenty są Twoją wizytówką i pokazują, w jaki sposób przykładasz się do swoich obowiązków. Literówki, błędy ortograficzne czy też bardzo nieczytelne formatowanie, mogą przekreślić Twoje szanse na wymarzoną pracę! Dlatego warto zadbać o profesjonalne szablony CV i listu motywacyjnego.

Wskazówka: Nie zapomnij również o bardzo ważnym elemencie, jakim jest klauzula CV. Pozwala ona kandydatowi do pracy na wyrażenie zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w procesie rekrutacji.

Musisz napisać również list motywacyjny? W naszym kreatorze znajdziesz nowoczesne wzory do wypełnienia i praktyczne porady. Stwórz list motywacyjny w 5 minut tutaj.

Zobacz inne szablony, stwórz list motywacyjny i pobierz dokument w PDF tutaj.

Szukasz pracy w biurze podróży? Masz własne obserwacje na temat pracy w turystyce? Podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej.

Kursy, szkolenia, oferty pracy w turystyce

O kursie pilotów słyszałem od pracowników Rainbow już od kilku lat. Polecano mi go, jednocześnie wskazując, że program jego jest intensywny, a jednocześnie egzamin nie jest tylko “pro forma”. Muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Intensywne 5 weekendów szkolenia, niezwykle przychylni, choć wymagający trenerzy i wymagający wiedzy oraz umiejętności egzamin. Doskonały wstęp do pracy pilota organizowany przez najlepszą obecnie (choć to tylko subiektywna opinia) firmę turystyczną w Polsce. Polecam wszystkim, którzy wahają się, czy nie wydać kilkudziesięciu, kilkuset złotych mniej w innych firmach.

Michał

Akademia Pilotów Wycieczek

키워드에 대한 정보 kurs na pracownika biura podróży

다음은 Bing에서 kurs na pracownika biura podróży 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

See also  식이유황 많은 음식 | 관절염에 Good! ❛이것❜으로 식이유황 섭취하기 [굿모닝 정보세상] 180회 20200327 인기 답변 업데이트
See also  성령이 오셨네 Bb | 성령이 오셨네 Bb → 하나님이시여 Bb | 건반 연주 | 2019-03-17 | 분당우리교회 182 개의 새로운 답변이 업데이트되었습니다.

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Kurs Pracownika Biura Podróży

  • kurs pracownika biura podróży
  • praca w biurze podróży
  • praca w turystyce

Kurs #Pracownika #Biura #Podróży


YouTube에서 kurs na pracownika biura podróży 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Kurs Pracownika Biura Podróży | kurs na pracownika biura podróży, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment